اخبار ویژه

کد خبر : 252101 تاریخ ثبت : 1399/2/3 09:59:16

آخرین آمار مبتلایان کرونا در بوشهر/ شناسایی 2 بیمار جدید

آخرین آمار مبتلایان کرونا در بوشهر/ شناسایی 2 بیمار جدیددبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیام اینکه دو نفر به تعداد مبتلایان به کرونا در بوشهر اضافه شد، گفت: از ۱۶۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون ۱۰۸ نفر بهبودی کامل یافته‎اند.

به گزارش آزادنما؛

سعید کشمیری پیش‌ازظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس اعلام آزمایشگاه کرونا، دو نفر دیگر نیز به لیست مبتلایان به کرونا در استان بوشهر افزود شد تا تعداد کل افراد مبتلا شد به این ویروس تا روز سه‌شنبه دوم اردیبهشت‌ماه به ۱۶۹ نفر افزایش یابد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه دو بیمار جدید در حال حاضر در بیمارستان بستری و تحت مراقبت قرار دارند، افزود: از دو بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، یک بانوی ۴۳ ساله ساکن شهرستان جم و یک آقای ۳۸ ساله اهل تنگستان است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۲ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، خاطرنشان کرد: از ۱۶۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون ۱۰۸ نفر از بیماری بهبودی کامل یافته، ۴۳ نفر نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده و در منزل تحت مراقبت قرار دارند و هفت بیمار دیگر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج