اخبار ویژه

کد خبر : 252097 تاریخ ثبت : 1399/2/3 09:52:30

810میلیارد تومان درآمد مالیاتی به شهرها و روستاهای بوشهر پرداخت شد

810میلیارد تومان درآمد مالیاتی به شهرها و روستاهای بوشهر پرداخت شداستاندار بوشهر گفت: سال گذشته 810 میلیارد تومان از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و روستاهای فاقد دهیاری و نقاط عشایری استان بوشهر پرداخت شد.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم گراوند امروز در نشست شورای ترافیک استان بوشهر با تاکید بر ضرورت جلوگیری از بروز تصادفات درون و برون شهری در استان، اظهار داشت: انجام کار فرهنگی، آموزشی و اعمال قانون برای کنترل ترافیک در استان ضروری بوده، تاثیرگذاری کار فرهنگی و آموزشی در گروه اعمال قانون و مقررات است.

استاندار بوشهر با قدردانی از اقدامات شورا و شهرداری‌های استان در ضدعفونی کردن شهرها برای مقابله با کرونا، افزود: تصمیمات و مصوبات شورای ترافیک به ویژه در مورد اصلاح نقاط حادثه‌خیز در شهرها و روستاهای استان باید از سوی اعضا شورای ترافیک با جدیت پیگیری و اجرایی شود.

وی اضافه کرد: فرمانداران استان به‌ویژه فرمانداران بوشهر، گناوه و دشتستان اصلاح نقاط حادثه‌خیز درون و برون شهری حوزه مدیریتی خود را در دستور کار قرار دهند.

گراوند گفت: اگر اقدام لازم در مورد اصلاح نقاط حادثه‌خیز درون شهری که از سوی شورای ترافیک به شهرداران اعلام شده صورت نگیرد، مسؤول هرگونه عواقب ناشی از عدم اصلاح این نقاط حادثه‌خیر از جمله تصادفات منجر به فوت بر عهده شهرداران خواهد بود.

وی اضافه کرد: سال گذشته 810 میلیارد تومان از محل  اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و روستاهای فاقد دهیاری و نقاط عشایری استان بوشهر پرداخت شد که سهم شهرداری بوشهر 160 میلیارد تومان بود، لذا با اختصاص این میزان اعتبار مردم باید شاهد اتفاقات مهم در توسعه و عمران شهری شهرها باشند.

استاندار بوشهر بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و بهداشت فردی در ناوگان حمل‌ونقل درون شهری در شهرهای استان تاکید کرد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج