اخبار ویژه

کد خبر : 252070 تاریخ ثبت : 1399/1/24 08:35:29

عملیات ساخت نیروگاه اتمی بوشهر متوقف نشده است

عملیات ساخت نیروگاه اتمی بوشهر متوقف نشده استاستاندار بوشهر گفت: روند اجرایی پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی متوقف نشده است.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در دیدار با مدیران نیروگاه اتمی بوشهر با تبریک روز فناوری هسته‌ای و با اشاره به اهمیت و جایگاه نیروگاه اتمی بوشهر در سطح ملی و بین المللی اظهار داشت: موفقیت‌های اخیر نیروگاه اتمی بوشهر در سطح بین المللی نشان از هوش و ذکاوت نیروهای متخصص ایرانی فعال در این نیروگاه است.

استاندار بوشهر با اشاره به عملکرد نیروگاه اتمی بوشهر در مقابله با کرونا گفت: نیروگاه اتمی بوشهر در مقابله با کرونا با عملکرد موفقی که داشت مانع توقف اجرای پروژه‌های این نیروگاه شد. روند اجرایی پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی متوقف نشده است.

گراوند بیان کرد: با وجود اینکه برخی واحدهای تولیدی در استان به دلیل شیوع کرونا تعطیل بودند اما پروژه‌های نیروگاه اتمی در این مدت تعطیل نشد.

استاندار بوشهر با قدردانی از مدیران و کارکنان نیروگاه اتمی بوشهر، گفت: با تلاش و همت متخصصان ایران فعال در نیروگاه اتمی هر روز شاهد موفقیت‌های چشمگیرتر نیروگاه اتمی بوشهر خواهیم بود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج