اخبار ویژه

کد خبر : 252068 تاریخ ثبت : 1399/1/24 08:33:32

کشاورز خیر ۲۰ میلیون برای حمایت از مدافعان سلامت بوشهر اهدا کرد

کشاورز خیر ۲۰ میلیون برای حمایت از مدافعان سلامت بوشهر اهدا کردحسین اندایش، کشاورز و خیر ساکن روستای تلخو شهرستان دشتی، ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در استان بوشهر اهدا کرد.

به گزارش آزادنما؛

حسین اندایش، کشاورز و خیر ساکن روستای تلخو شهرستان دشتی ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در استان بوشهر اهدا کرد.

امیرحسین دارابی مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با این خیر اظهار داشت: باید هنرمندان، ورزشکاران، خیرین و فعالان اجتماعی و آحاد مردم دست در دست هم دهند و زنجیره کرونا ویروس رو قطع کنند تا دوباره شاهد بوشهر سالم و ایرانی عاری از کرونا باشیم.

وی با بیان اینکه فرهنگ کار خیر باید در جامعه تبلیغ شود تا اهمیت آن در جامعه نهادینه شود افزود: موضوع حمایت مردم در نقش خیرین سال‌ها است که مورد توجه قرار دارد ولی ترویج بیش ‌از پیش کار خیر در جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی است.

دارابی تصریح کرد: فرهنگ کار خیر و امور خیریه، ترویج حس نوع‌دوستی در جامعه ما قدمتی دیرینه و ریشه در آداب و سنن ایرانی اسلامی دارد که امروز خیرین با فعالیت‌های خیرخواهانه خود در این مسیر قدم نهاده و در بخش‌های مختلف جامعه از جمله بهداشت و درمان منشأ خدمات و برکات بسیاری شده‌اند.

حسین اندایش، کشاورز و خیر نیز اظهار داشت: مدافعان سلامت استان بوشهر مجاهدانه در خط مقدم دفاع از سلامت مردم و با تمام وجود ایستاده‌اند و من به عنوان یک بوشهری برخود وظیفه میدانم تا به هرشکل ممکن هر چند بسیار کوچک از این عزیزان تشکر کنم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج