اخبار ویژه

کد خبر : 252055 تاریخ ثبت : 1399/1/23 09:15:35

ابتلای 5 نفر دیگر به کرونا در استان بوشهر/ فوتی ها به 9 نفر رسید

ابتلای 5 نفر دیگر به کرونا در استان بوشهر/ فوتی ها به 9 نفر رسیددبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون 135 نفر از آنان بهبود یافته یا با حال عمومی خوب در منزل تحت مراقبت هستند.

به گزارش آزادنما؛

سعید کشمیری ظهر امروز در رابطه با آخرین امار مبتلایان به کرونا در استان بوشهر، اظهار داشت: پنج نفر به لیست مبتلایان به ویروس کرونا در استان بوشهر افزوده شده‌اند که متأسفانه از این تعداد یک نفر فوت شده است و آمار فوتی‌های کرونا در استان بوشهر به 9 نفر رسید.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تصریح کرد: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا روز جمعه 22 فروردین 157 نفر شامل 86 مرد و 71 زن است.

وی گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان (157 نفر) تاکنون 135 نفر از آنان بهبود یافته یا با حال عمومی خوب در منزل تحت مراقبت هستند و 13 نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

کشمیری عنوان کرد: از پنج بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، گناوه 1 مورد، کنگان 1 مورد، دیر 1 مورد و دشتستان 2 مورد بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه مهم‌ترین کمک مردم به حوزه سلامت در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی است، اضافه کرد: مردم تردد نکنند، در خانه بمانند و به سفر نروند، دور همی و مهمانی نروند، توصیه‌های بهداشتی را رعایت و در صورت علامت‌دار شدن به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه و نسبت به قطع زنجیره اقدام شود.

وی بیان کرد: جان همه انسان‌ها باید برایمان مهم باشد، با تردد غیرضروری جان کسی را به خطر نیندازیم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج