اخبار ویژه

کد خبر : 252043 تاریخ ثبت : 1399/1/20 18:19:09

هدیه طارمی به مردم بوشهر در نیمه شعبان+ عکس و فیلم

هدیه طارمی به مردم بوشهر در نیمه شعبان+ عکس و فیلممهدی طارمی بازیکن تیم ملی کشورمان به وعده خود برای مردم بوشهر عمل کرد.

به گزارش آزادنما؛

در پی شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، جنب‌وجوش اقشار مختلف مردم برای شکست دادن این ویروس منحوس شروع شد. از طرفی کادر درمان با فعالیت شبانه‌روزی بیماران بیشترین ارتباط را با بیماران کرونایی داشتند. از سویی دیگر جوانانی در قالب بسیج اقدام به راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و دستکش، ضدعفونی، تهیه ارزاق و کنترل ورودی شهرها کردند تا وضع بدتر نشود.

درحالی‌که در این وضعیت کشور کمتر خبری از سلبریتی‌ها شنیده می‌شود، اما در استان بوشهر مهدی طارمی یکی از سلبریتی هایی است که همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا از اهدای هدایایی به کادر درمان بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر توسط پدر خود خبر داد.

کار به همین‌جا ختم نشد و وی در وضعیت اینستاگرام خود خبر از تلاش برای کمک به هم استانی خود برای مقابله با ویروس کرونا داد و در همین راستا کارگاه تولید مواد بهداشتی را با محوریت جوانان مسجد ولایت شهر بوشهر آغاز کرد و سپس از توزیع این ماسک‌های بهداشتی در برخی محله‌ها و روستاهای اطراف بندر بوشهر خبر داد.

 

حال بعد از گذشت چندین روز از راه‌اندازی این کارگاه تولیدی در بندر بوشهر و برخی از روستاهای تنگستان، در فاز اول تعداد 41 هزار و 200 ماسک بهداشتی توسط بسیجیان در محله‌های صلح آباد، عالی آباد، چهار محل قدیم، شهید عاشوری، خواجه‌ها، بهمنی، احمدآباد، عالی چنگی، باغ خلیفه، فاریاب و یکی از روستاهای شهرستان گناوه توزیع‌شده است. بخشی از این ماسک ها به مناسبت نیمه شعبان و توسط بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بین مردم محله‌های بوشهر توزیع شد.

 

توزیع ماسک به مناسبت نیمه شعبان در بوشهر

بر اساس این گزارش، درحالی‌که مهدی طارمی از کمک‌های انسان دوستانه خود به هم استانی‌هایش خبر داد، باشگاه پرتغالی ریوآوه هم از این اقدامات بازیکن خود با انتشار طرحی زیبا قدردانی کرد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج