اخبار ویژه

کد خبر : 252005 تاریخ ثبت : 1399/1/16 09:31:18

تولید بیش از 34 هزار دقیقه برنامه با موضوع کرونا در صداوسیمای بوشهر

تولید بیش از 34 هزار دقیقه برنامه با موضوع کرونا در صداوسیمای بوشهرمدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر ازتولید و پخش 34 هزار دقیقه برنامه ویژه مقابله با ویروس کرونا در این رسانه استانی خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

سیدحسین ناظر بعدازظهر امروز در جمع تولید و تهیه کنندگان برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و فضای مجازی، از تولید و پخش  34 هزار دقیقه برنامه ویژه مقابله با ویروس کرونا در این  رسانه استانی خبر داد و اظهار داشت: از این میزان برنامه 17 هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، 13 هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه زیرنویس، چهار هزار دقیقه در خبر و فضای مجازی تولید و پخش شده است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر افزود: صداوسیمای بوشهر از ظرفیت‌های بالایی در تولید و تهیه انواع برنامه‌های هنری در عرصه‌های گوناگون اجتماعی دارد.

 وی به اقدامات صداوسیمای بوشهردر راستای مقابله با ویروس کرونا پرداخت و بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا در استان بخش‌های مختلف رسانه استانی به پخش برنامه‌های مختلف برای افزایش آگاهی مردم و مصون ماندن آنان از ابتلا به این بیماری پرداخته‌اند.

ناظر با بیان اینکه کارشناسان مربوطه در برنامه‌های گوناگون به بررسی و ابعاد مقابله با ویروس کرونا  می‌پردازند، خاطرنشان کرد: پرداختن به تازه‌ترین اخبار و اطلاعات پیرامون ویروس کرونا، نقش مدافعان سلامت در جبهه مقدم مقابله با ویروس کرونا، ترغیب مردم به رعایت اصول بهداشتی و ماندن در منزل  از جمله موضوعات برنامه‌های حوزه خبر، سیما، صدا و فضای مجازی صدا و سیمای مرکز بوشهر است.

وی به اهمیت در خانه ماندن پرداخت و با قدردانی از مشارکت مردم در این عرصه، تاکید کرد: آگاهی‌بخشی در خصوص مخاطرات بیماری، آموزش روش پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا از دیگر برنامه‌های صدا و سیمای مرکز بوشهر است که تا پایان بحران کرونا  تولید، تهیه و پخش این برنامه‌ها ادامه  دارد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر با اشاره به اینکه صدا و سیمای بوشهر با تولید و پخش برنامه‌های متنوع راهکارهای مقابله با ویروس کرونا را به شهروندان معرفی می‌کند تصریح کرد: اطلاع رسانی و ارتقای سطح آگاهی و آموزش برای پیشگیری از انتقال ویروس اهمیت زیادی دارد و رسانه‌ها دارای نقش مهمی در این زمینه هستند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج