اخبار ویژه

کد خبر : 251996 تاریخ ثبت : 1399/1/16 09:21:10
حسین قدیانی

گاوچران‌هایBBC پیرهای واتیکان را عمدا گم‌وگورکرده‌اند!

گاوچران‌هایBBC پیرهای واتیکان را عمدا گم‌وگورکرده‌اند!به‌هم نریخت ما را کرونا، چون ما مثل ترامپ نیستیم که طاعون به طاعون، یاد خدا کنیم! ما بچه‌های سفره‌ی ام‌البنینیم؛ قدمان را باید با رصد قامت رفیع عباس محاسبه کرد!

به گزارش آزادنما؛ امروز یوم‌الله مظلوم جمهوری اسلامی است که حتی اگر در عید، خبری از دید و بازدید هم نباشد، باز غالبا خیلی به آن توجه نمی‌شود! ضمن تبریک این روز، بروم سر اصل سخن! القصه! همان غربی‌هایی که می‌خواستند با اسم رمز کرونا قم و قمقمه و قیام و امام و نهضت و نظام را بزنند، روز و شب‌های بدی را دارند سپری می‌کنند!

حالا غرب رکورددار شکست از یک ویروس نادیدنی است و با آن‌همه دبدبه و کبکبه در علم و صنعت و ماشین، مجبور است پیرها را به گور بفرستد، چون تخت کم دارد! اساسا یک تخته‌ی غرب کم است! تو وقتی کدخدا را جای خدا می‌نشانی و توهم می‌زنی که خدا مرده است، موسم بحران، کم می‌آوری!

شاید ما در تجهیزات پزشکی پایین‌تر از غرب باشیم ولی از آن‌جا که انسان در نظام و نهضت و دین ما فراتر از ماشین تعریف می‌شود، می‌بینی که رهبر انقلاب حکم می‌کنند؛ «حتی‌المقدور باید حرمت اجساد متوفیان ناشی از مرض کرونا حفظ شود!» خیلی مهم است این فتوا! خیلی امیدبخش است! «چون طرف حالا مرده است، پس بی‌خیال» یا «چون طرف حالا پیر است، پس ولش کن» نداریم ما در اسلام! و خامنه‌ای یک رهبر اسلامی است! و انسانی!

اگر آن طلبه از زن و زندگی و بچه‌ی خود می‌گذرد و به بیمار کرونایی می‌پردازد و اگر آن پرستار و اگر آن دکتر و اگر آن بسیجی و اگر آن سپاهی و ارتشی، این‌همه ریشه از یک چشمه‌ای می‌گیرد؛ بالاسر این کشور، نه‌فقط خدا هست، بلکه یک پدر دل‌سوز هست که حتی با وجود کرونا هم ۴ شعبان یادش هست و جانبازان یادش هست و پیام همیشگی این روز سرجایش هست! آن‌چه ما داریم و امثال انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و آلمان و حتی آمریکا از آن محروم هستند، همین حس است که تو خیالت جمع است آن‌که آن بالا نشسته، در وهله‌ی اول، مرد خداست و انسان متقی است! این را حتی آن پرستار حالا بگو سکولار هم درک می‌کند!

به‌هم نریخت ما را کرونا، چون ما مثل ترامپ نیستیم که طاعون به طاعون، یاد خدا کنیم! ما بچه‌های سفره‌ی ام‌البنینیم؛ قدمان را باید با رصد قامت رفیع عباس محاسبه کرد! نفر اول آمریکا، کرونا به کرونا یاد خدا می‌افتد و آن‌هم صوری، اما این‌جا کشور امام رضا و ملت جمکران است! ما مردم بوعلی، قوم رازی، هم‌وطنان سلمانیم! ما را دنیا به حاج‌قاسم می‌شناسد! قهرمان‌های ما تهی از حقیقت نیستند که به‌مجرد یک بلا، ناامید شویم! ما پدر داریم ولی اگر از ملکه برای انگلیسی‌ها مادر درآمد، از ترامپ و مکرون هم برای قاطبه‌ی غرب پدر درخواهد آمد! گاوچران‌هایی که در BBC می‌خواستند قم را بزنند، حالا پیرهای #واتیکان را عمدا گم‌وگور کرده‌اند!/دانا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج