اخبار ویژه

کد خبر : 251988 تاریخ ثبت : 1398/12/29 11:22:06

بارش باران در انتظار بوشهری‌ها

بارش باران در انتظار بوشهری‌هاکارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده ورود سامانه بارشی به استان و تداوم فعالیت آن تا اوایل روز دوشنبه آینده می‌باشد.

به گزارش آزادنما؛

پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده ورود سامانه بارشی به استان و تداوم فعالیت آن تا اوایل روز دوشنبه آینده می‌باشد و پیش بینی می‌شود طی این مدت به تناوب آسمان استان ابری همراه با بارش پراکنده باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد باشد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: امروز(چهارشنبه) و روزهای شنبه و یکشنبه آینده بارندگی از مقدار و شدت بیشتری برخوردار باشد، طی همین مدت به سبب وزش باد، نسبتا شدید و گاهی تندبادهای لحظه‌ای دریا و سواحل استان بویژه طی امروز(چهارشنبه) و در روزهای شنبه و یکشنبه مواج و متلاطم می‌باشد.

وی درباره وضعیت جوی و دریایی آسمان: ابری همراه با بارش پراکنده باران، وزش باد و گاهی رگبار و رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای و جهت وزش باد جنوب شرقی تا شمال شرقی گاهی جنوب غربی با سرعت 16 تا 44 گاهی بیش از 50 کیلومتر در ساعت، فردا با سرعت 10 تا 36 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج