اخبار ویژه

کد خبر : 251919 تاریخ ثبت : 1398/12/20 09:04:19

آغاز تولید ژل و محلول ضدعفونی کننده در دشتستان

استاندار بوشهر در بازدید از کارخانه تولید ژل و محلول ضدعفونی کننده در شرکت صنعتی مبارک دشتستان گفت:در این کارخانه روزانه حدود 18 هزار بطری ژل و 12 هزار بطری محلول ضدعفونی کننده تولید و به بازار عرضه می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در بازدید از کارخانه تولید ژل و محلول ضدعفونی کننده در شرکت صنعتی مبارک دشتستان اظهار داشت:در این کارخانه روزانه حدود 18 هزار بطری ژل و 12 هزار بطری محلول ضدعفونی کننده تولید و به بازار عرضه می‌شود.

استاندار بوشهر افزود: اکنون تولید آزمایشی الکل برای تولید مواد ضدعفونی کننده و ژل در استان بوشهر آغاز شده و در این راستا در حال پیگیری تامین سرمایه در گردش این واحد صنعتی هستیم.

وی بیان داشت: در کنار این واحدهای تولید ژل و مواد ضدعفونی کننده یک واحد تولیدی دانش بنیان هم در روزهای آینده در استان بوشهر وارد چرخه تولید می‌شود.

گراوند اظهار داشت: اداره کل آموزش و فنی و حرفه‌ای استان مدیریت تولید ماسک را بر عهده دارد و اگر به فعالیت این پروژه‌ها  و واحدهای تولید کمک شود و مورد حمایت ملی قرار بگیرد نه تنها نیاز استان بوشهر بلکه نیاز دیگر استان‌ها هم می‌تواند برطرف کند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج