اخبار ویژه

کد خبر : 251917 تاریخ ثبت : 1398/12/20 09:00:08

گروه‌های جهادی بوشهر آماده مقابله با شیوع ویروس کرونا هستند

گروه‌های جهادی بوشهر آماده مقابله با شیوع ویروس کرونا هستندفرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر گفت: بسیج بوشهر با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی برای هرگونه مشارکت در زمینه‌های بیماریابی، گندزدایی، نظارت و اعزام نیروهای خدمت رسان اعلام آمادگی می‌کند.

به گزارش آزادنما؛

سرهنگ غلامرضا شهابی ظهر امروز در نشست گروه‌های جهادی بسیج با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای بسیج برای مشارکت در برنامه‌های مختلف اظهار داشت: در راستای مقابله با انتشار ویروس کرونا سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر آمادگی هرگونه همکاری در مهار آن دارد.

 فرمانده سپاه مالک اشتر بوشهربا بیان اینکه مجموعه سلامت در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار دارد افزود: امیدواریم با ایثار و درایت کارکنان مجموعه سلامت، بیماری کرونا هر چه زودتر در کشور و استان بوشهر مهار شود.

وی از اعلام آمادگی بسیج بوشهر در قالب گروه‌های جهادی در اجرای برنامه‌های وزارت بهداشت خبرداد و تصریح کرد: مجموعه بسیج بوشهر با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و به‌کارگیری نیروهای بسیج، برای هرگونه مشارکت در زمینه‌های بیماریابی، گندزدایی، نظارت و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده و اعزام نیروهای خدمت رسان اعلام آمادگی می‌کند.

فرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر با تاکید بر مشارکت بسیج در اجرای طرح‌های ضدعفونی خاطرنشان کرد: سپاه شهرستان بوشهر برای ضدعفونی و گندزدایی در سطح خیابان‌ها، اماکن دولتی، مدارس و بیمارستان‌ها و معابر در کنار دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه‌ها اعلام آمادگی کامل می‌کند.

سرهنگ شهابی با تاکید بر توجه به رعایت بهداشت و ضدعفونی در مهار این ویروس افزود:  نیروی بسیج بوشهر از توانمندی بالایی برای عملیات ضدعفونی و گندزدایی در سطح مختلف جامعه دارد./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج