اخبار ویژه

کد خبر : 251911 تاریخ ثبت : 1398/12/18 12:52:37

۴ نانوایی در بوشهر پلمب و تعطیل شد

۴ نانوایی در بوشهر پلمب و تعطیل شدرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: چهار نانوایی در شهر بوشهر به سبب رعایت نکردن ضوابط و مقررات بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا پلمب و تعطیل شد.

ه گزارش آزادنما؛

سیدحسین حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تأکید بر مقابله با انتشار ویروس کرونا اظهار داشت: تنها راه مقابله با این ویروس رعایت موارد بهداشتی و پرهیز از سفر کردن است.

وی با بیان اینکه گشت‌های نظارتی و بازرسی بر عرضه مواد غذایی به صورت بهداشتی در نقاط مختلف استان فعالیت می‌کنند افزود:  در این راستا هیچ گونه اغماض نمی‌شود و با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر به مصوبات کمیته پدافند غیرعامل و ستاد پیشگیری از کرونا  پرداخت و بیان کرد: در گشت مشترک بازرسی و نظارت از واحدهای نانوایی شهر بوشهر  4 نانوایی به سبب عدم رعایت نکات بهداشتی مقابله با کرونا به‌عنوان متخلف شناسایی و این واحدها پلمب و تعطیل شد.

حسینی با بیان اینکه گشت‌های مشترک بازرسی از صنوف و کسبه به ویژه نانوایی‌ها به‌صورت مستمر در حال انجام است گفت: 4 نانوایی پلمب شده با حضور بازرسان سازمان صمت، شبکه بهداشت، تعزیرات حکومتی ،اداره اماکن عمومی ناجا و اتاق اصناف بوشهر انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در صورت مشاهده تخلف صنفی نظیر عدم رعایت عدم رعایت اصول بهداشتی از فعالیت صنوف جلوگیری می‌شود تصریح کرد: نانوایی‌ها باید به‌صورت کامل اصول بهداشتی و ضدعفونی لازم را مورد توجه قرار دهند تا از انتقال آلودگی‌ها و شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحدهای صنفی و همچنین نانوایی‌ها به ویژه رعایت نکردن نکات بهداشتی در هنگام خرید نان موضوع را به تلفن 124 رسیدگی به شکایات مردمی  یا تلفن 190شبکه بهداشت بوشهر گزارش کنند./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج