اخبار ویژه

کد خبر : 251904 تاریخ ثبت : 1398/12/19 12:45:20

وزارت نفت در پروازهای ورودی به عسلویه تجدید نظر کند/ تاکید بر کنترل مبادی ورودی استان

وزارت نفت در پروازهای ورودی به عسلویه تجدید نظر کند/ تاکید بر کنترل مبادی ورودی استانمنتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تماس خود با معاون پارلمانی رئیس جمهور و مطرح کردن همین موارد با تاکید بر نقش وزارت نفت گفت: از ایشان درخواست شد که از طریق آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت تجدید نظر جدی در برنامه‌ریزی پروازهای ورودی به عسلویه از مبداء استان‌های دارای شیوع بالا صورت بگیرد.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم جمیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر با اشاره به پیگیری‌های خود در موضوع ویروس کرونا، اظهار داشت: در جلسه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ضمن ابلاغ تشکر و قدردانی مردم از کادر درمانی استان که در خط مقدم هستند، برخی کاستی‌ها را بررسی شد و پیشنهادهای اصلاحی را هم ارائه گردید که با همراهی دکتر کشمیری امید به بهبود شرایط در بخش درمان می‌رود.

منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: نگرانی عمده شهروندان در بخش پیشگیری است که در تماسی تلفنی با آقای گراوند استاندار محترم بوشهر خواستار انجام اقدامات جدی‌تری در زمینه پیشگیری از شیوع این ویروس شدیم، به ویژه بر دغدغه و نگرانی مردم در کنترل مبادی ورودی استان تاکید شد.

وی بر فعال‌تر شدن ظرفیت وزارت نفت در کنترل و نظارت بر ورود و خروج‌های پرسنل در عسلویه  تاکید کرد و گفت: این موضوع نیز به استاندار  محترم بوشهر منتقل شد که در صورت بی‌توجهی، این امر می‌تواند خطر آفرین باشد.

جمیری با اشاره به دیگر پیگیری‌های خود با استاندار بوشهر افزود: در موضوع سازماندهی تلاش‌ها و فعالیت‌های مردمی، پیشنهاد تشکیل ستادی با فعال شدن دستگاه‌هایی که می توانند همکاری کنند همچون هلال احمر مطرح شد تا کمک‌های مردمی به صورت بهتری ساماندهی شود.

منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تماس خود با دکتر امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور و مطرح کردن همین موارد با تاکید بر نقش وزارت نفت گفت: از ایشان درخواست شد که از طریق آقای جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور و وزیر محترم نفت تجدید نظر جدی در برنامه‌ریزی پروازهای ورودی به عسلویه از مبداء استان‌های دارای شیوع بالا صورت بگیرد.

وی افزود: در صورت شیوع احتمالی ویروس کرونا از آن نقطه به کل استان بوشهر، آسیب‌های زیادی به پرسنل مشغول در عسلویه وارد و مخاطرات جدی بدنبال دارد.

جمیری بر خود مراقبتی و ماندن در خانه جهت عبور از این شرایط تاکید کرد و گفت: با هوشیاری مردم و جدیت مسؤولین امر، خیلی سریع‌تر از آنچه تصور می‌شود، این بیماری قابل کنترل خواهد بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج