اخبار ویژه

کد خبر : 251899 تاریخ ثبت : 1398/12/19 12:41:54

دادستان بوشهر: ممنوعیت خدمات گردشگردی در بوشهر/ مسافران مشکوک به کرونا 14 روز قرنطینه می‌شوند

دادستان بوشهر: ممنوعیت خدمات گردشگردی در بوشهر/ مسافران مشکوک به کرونا 14 روز قرنطینه می‌شونددادستان بوشهر گفت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ارائه هرگونه خدماتی در مراکز گردشگری، پارک‌های ساحلی و بوم گردی و مهمان‌پذیرها، خانه مبله‌ها و غیره به مسافران در این استان ممنوع است.

به گزارش آزادنما؛

علی حسن‌پور در گفتگو با خبرنگار فارس در بوشهر، در خصوص ورود برخی از مسافران به استان بوشهر در شرایط شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: به کلیه هم‌وطنان عزیز توصیه و تأکید می‌شود استان بوشهر را برای سفرهای نوروزی خود انتخاب نکنند.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر افزود: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ارائه هرگونه خدماتی در مراکز گردشگری، پارک‌های ساحلی و بوم گردی و مهمان‌پذیرها، خانه مبله‌ها و غیره به مسافران در این استان ممنوع است.

وی تصریح کرد: در صورت مشاهده هرگونه مسافر مشکوکی در بدو‌ ورود و یا در سطح شهرهای استان با دستور قضایی و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی به‌منظور اطمینان از سلامت ایشان به مدت ۱۴ روز قرنطینه خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر خاطرنشان کرد: ضمناً در صورت واگذاری منازل مبله به مسافران در این ایام، با واگذارکنندگان غیرمجاز برخورد قانونی صورت گرفته واینگونه منازل نیز فوراً با دستور قضایی پلمب خواهد گردید.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج