اخبار ویژه

کد خبر : 251864 تاریخ ثبت : 1398/12/13 09:29:03

تاکید استاندار بوشهر بر برخورد قاطعانه با محتکران اقلام بهداشتی

تاکید استاندار بوشهر بر برخورد قاطعانه با محتکران اقلام بهداشتیاستانداربوشهر گفت: با افرادی که اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم را احتکار می کنند به صورت قاطعانه برخورد شود و اقلام موجود در انبارهای آنان بلافاصله در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گیرد.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست ستاد مدیریت بحران مبارزه با بیماری کرونا، اظهارداشت: ظرفیت اقلام بهداشتی، ضدعفونی کننده و شوینده در سطح استان بررسی و در کمترین زمان ممکن در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گیرد تا نیازمندیهای مردم استان در این زمینه مرتفع شود.

استانداربوشهر با تاکید بر اینکه نظارت جدی بر واحدهای تولیدکننده مواد شوینده انجام شود، بیان کرد: واحدهای تولیدکننده مواد شوینده به منظور تامین نیازهای استان برای پیشگیری از ویروس کرونا از تمام ظرفیت خود استفاده نمایند و به صورت دو یا سه شیفت فعال باشند.

وی با بیان اینکه از ظرفیت فضای مجازی برای آگاه سازی مردم در پیشگیری از این بیماری استفاده شود، افزود: مطبوعات و سایت‌های خبری استان با اطلاع رسانی صحیح درباره ویروس کرونا به آرامش و امنیت روانی جامعه کمک کنند.

گرواند ادامه داد: با افرادی که اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم را احتکار می کنند به صورت قاطعانه برخورد شود و اقلام موجود در انبارهای آنان بلافاصله در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گیرد.

وی خواستار تمدید تعطیلی مدارس و دانشگاهها شد و عنوان کرد: از فردا ساعت کاری دستگاه‌های استان هشت صبح تا 12:30 است.

استانداربوشهر با اعلام اینکه در بازپرداخت تسهیلات بوم گردی مهلت داده شود، افزود: مدیران باید توجه کنند در این شرایط کار باید به صورت جهادی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: منطقه ویژه علاوه بر ضدعفونی محیط کاری، نیروهای خود را برای مقابله با ویروس کرونا کنترل کند.

استانداربوشهر در پایان از تلاشها و زحمات پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا هستند تقدیر کرد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج