اخبار ویژه

کد خبر : 251859 تاریخ ثبت : 1398/12/12 14:21:23

بدهی نجومی باشگاه پرسپولیس به خارجی‌ها

باشگاه پرسپولیس به برخی از بازیکنان و مربیان خارجی سابق خود حدود ۵۰ میلیارد تومان بدهکار است.

به گزارش آزادنما؛

برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی او، گابریل کالدرون آرژانتینی، نیلسون جونیور کوریا برزیلی، ماریو بودیمیر کروات و فرناندو گابریل برزیلی، افرادی هستند که از باشگاه پرسپولیس طلبکار هستند و سرخ‌ها باید حدود ۵۰ میلیارد تومان به آن‌ها بدهند.

البته این درحالی است که بدهی باشگاه پرسپولیس به دیگر بازیکنان و مربی‌های سابق این تیم محاسبه نشده است و این باشگاه تنها  باید به افراد فوق حدود ۳ میلیون یورو پرداخت کند.

طلب بودیمیر از پرسپولیس ۴۷۵ هزار یورو با سود ۵ درصد است. این بازیکن یک نیم فصل برای سرخ‌ها بازی کرد. قرارداد او یک و نیم سال به ارزش ۵۰۰ هزار یورو بوده است.

 


طلب کالدرون ۵۰۰ هزار یورو است. او یک نیم فصل در جمع سرخ‌ها حضور داشت و نتایج خوبی با این تیم گرفت، اما به دلایل خاصی از این تیم جدا شد.

برانکو نیز با کادرفنی اش حدود یک تا یک میلیون و دویست هزار یورو از سرخ‌ها طلب دارد. به غیر تز این نفرات، اگر مطالبات نیلسون کوریا و گابریل را حساب کنیم، پرسپولیسی‌ها باید ۳ میلیون یورو به این افراد پرداخت کنند.

البته این درحالی است که بازیکنان ایرانی نیز از این تیم طلب دارند و دریافتی بازیکنان این فصل پرسپولیس هم به ۵۰ درصد نرسیده است./باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج