اخبار ویژه

کد خبر : 251855 تاریخ ثبت : 1398/12/12 14:17:59

سرپرست معاونت فرهنگی هنری سپاه استان بوشهر معرفی شد

سرپرست معاونت فرهنگی هنری سپاه استان بوشهر معرفی شدسرپرست معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در مراسمی با حضور جمعی از مدیران این سپاه و مسؤولین فرهنگی استان معرفی و از زحمات سرهنگ غلامرضا جمالی مسؤول سابق این معاونت تقدیر به عمل آمد.

به گزارش آزادنما؛

سردار علی رزمجو در مراسم معارفه سرپرست معاونت فرهنگی هنری سپاه استان بوشهر با تشکر از زحمات سرهنگ جمالی اظهار داشت: وی از مدیران با اخلاق و با تدبیر سپاه استان بوشهر است که عملکرد و ابتکارات ایشان در زمان تصدی مسئولیت معاونت فرهنگی و هنری، منشأ تحولّات خیلی خوبی در عرصه فرهنگی شد.
فرمانده سپاه استان بوشهر اظهار کرد: برگزاری کنگره بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار، برگزاری مراسمات مختلف در مناسبت‌های مختلف، تولید فیلم‌های مختلف در گروه تلویزیونی بسیج و برگزاری کنگره ملی بزرگداشت سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر از جمله مهمترین اقداماتی است که آقای جمالی در زمان مسؤولیتش انجام داده و یا در برگزاری و خلق آن تأثیر بسزایی داشته است.

مسؤول سابق معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این مراسم گفت: آن چه که در زمان تصدی مسؤولیت اینجانب محقق شده است زحمت و تلاش جمعی مدیران و کارکنان سپاه امام صادق(ع) بوده است.

سرهنگ غلامرضا جمالی افزود: هر فعالیتی را که در زمان این مسؤولیت پیگیری می‌کردیم تلاش داشتیم تا تکلیف خود را درباره آن فعالیّت ادا کرده و بر تأثیرگذاری برنامه‌ها نیز تأکید داشتیم.

گفتنی است در این مراسم از زحمات سرهنگ غلامرضا جمالی مسؤول سابق این معاونت تقدیر به عمل آمد و سروان مهدی عالی‌زاده به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام صادق(ع) معرفی شد.

همچنین قرار است سرهنگ غلامرضا جمالی در مراسمی که 13 اسفند در تهران برگزار می‌شود به عنوان مسؤول اداره هنر و ادبیات معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه منصوب شود.

همچنین در این مراسم سروان محمّد صادق مقاتلی به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج مهندسین عمران استان بوشهر جایگزین ابراهیم احمدی مسئول سابق این سازمان شد.

محسن مشتاقی نیز به عنوان مسؤول جدید سازمان بسیج مهندسین صنعت معرفی و از زحمات سرهنگ پیمان رایانی تقدیر به عمل آمد.

استخر سلامت سپاه امام صادق(ع) نیز مسؤول جدید خود را شناخت و سرهنگ علی سعادت نیا جای خود را به سرهنگ رضا کوهی بارگاهی داد.

سازمان بسیج عشایری استان بوشهر نیز در این مراسم با معرفی سرگرد رضا حیدری راد به عنوان اوّلین مسؤول این سازمان، رسماً راه‌اندازی شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج