اخبار ویژه

کد خبر : 251850 تاریخ ثبت : 1398/12/12 10:11:16

فروش فوق‌العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه‌های بهاره در استان بوشهر شد

فروش فوق‌العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه‌های بهاره در استان بوشهر شدرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از لغو برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در بوشهر خبرداد و گفت: در این راستا فروش فوق‌العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه‌های بهاره برای تخفیف قیمت کالاها در ایام پایانی سال شد.

به گزارش آزادنما؛

سیدحسین حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همه اقدامات برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در استان بوشهر با همکاری همه دستگاه‌ها و مردم انجام شده است اظهار داشت: ضدعفونی نقاط شهری به‌ویژه معابر و رعایت بهداشت فردی مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا ستودنی است.

وی از لغو برگزاری نمایشگاه بهاره در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد:  طبق مصوبات مدیریت ستاد بحران استان نمایشگاه‌های فروش بهاره که قرار بود از 14 تا 23 اسفندماه امسال در بوشهر و دیگر شهرستان‌های استان برای فروش کالاهای مختلف ویژه عید نوروز برگزار شود به‌منظور ضرورت رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شد.

حسینی با اشاره به اینکه قرار بود در این نمایشگاه‌ها کالاهایی همچون گوشت قرمز، مرغ ، میوه، پوشاک، کیف و کفش و غیره عرضه شود خاطر نشان کرد: به سبب لزوم رعایت موارد بهداشتی در خصوص جلوگیری از گسترش ویروس کرونا برپایی نمایشگاه بهاره لغو شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر عنوان کرد: با توجه به لغو برگزاری این نمایشگاه‌ها در بوشهر هزینه‌های پرداخت‌ شده برای غرفه‌ها از طریق اتاق اصناف مرکز استان به متقاضیان بازگردانده می‌شود و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی از تخفیف قیمت برخی کالاهای پرمصرف در ایام نوروز خبرداد و تصریح کرد: تدابیر لازم برای توزیع کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار، برنامه‌ریزی فروش فوق‌العاده و تخفیف قیمت برخی از کالاها نیز در ایام پایانی سال ویژه نوروز پیش بینی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به تامین میوه ویژه ایام عیدنوروز خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌ لازم برای تأمین میوه شب عید استان بوشهر شامل حدود 800 تن میوه شامل 500 تن پرتقال و 300 تن سیب شده است.

حسینی با بیان اینکه اکنون میوه  مورد نیاز شب عید تامین و تأمین و ذخیره شده است گفت: این میوه‌‌ها از طریق فروشگاه‌های مجاز با قیمت مصوب طرح تنظیم بازار در سراسر استان بوشهر توزیع می‌شود./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج