اخبار ویژه

کد خبر : 251808 تاریخ ثبت : 1398/12/8 23:42:12

نماز جمعه در استان بوشهر لغو شد

نماز جمعه در استان بوشهر لغو شدشورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان بوشهر اعلام کرد: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نماز جمعه فردا ۹ اسفند ماه در این استان لغو شده است.

به گزارش آزادنما؛

براساس این اطلاعیه، پیرو اطلاعیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مبنی بر شیوع بیماری کرونا در استان‌های همجوار و مسافرت هموطنان به استان بوشهر و در راستای جلو گیری از انتشار آن با موافقت نماینده ولی فقیه در استان و حسب توصیه دانشگاه علوم پزشکی نماز جمعه فردا ۹ اسفندماه در سراسر استان برگزار نمی‌شود.

همچنین بنابر اعلام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، نمازجمعه۲۲ مرکز استان کشور  پیرو درخواست وزیر بهداشت و درمان و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا لغو شده است.

وزارت بهداشت ۳۰ بهمن ماه ابتلای ۲ شهروند قمی به ویروس کرونا را تائید کرد و اکنون به صورت روزانه آمار مبتلایان جدید را اعلام می کند و تاکنون استان‌های قم، گیلان، اردبیل، مازندران، خراسان رضوی، تهران، البرز، اصفهان، همدان، مرکزی، هرمزگان، یزد، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، لرستان، فارس، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد تاکنون درگیر این بیماری شده اند.

آمار نهایی مبتلایان به این بیماری در ایران پنجشنبه هشتم اسفند ماه به ۲۴۵ نفر و موارد فوت ناشی از آن به ۲۶ نفر رسیده است. 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج