اخبار ویژه

کد خبر : 251807 تاریخ ثبت : 1398/12/8 23:41:10

ماجرای ارائه خدمات VIP پزشکی به خانواده معاون امور زنان رئیس جمهور چیست؟

ماجرای ارائه خدمات VIP پزشکی به خانواده معاون امور زنان رئیس جمهور چیست؟یک منبع آگاه در دفتر معاونت امور زنان رئیس جمهور ماجرای تست کرونا معصومه ابتکار را تشریح کرد.

به گزارش آزادنما؛

یک منبع آگاه در دفتر معاونت امور زنان رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آخرین وضعیت معصومه ابتکار، اظهار کرد: تست کرونا خانم دکتر ابتکار مثبت شد و پزشکان تاکید کردند همه کسانی که با او طی هفته اخیر در ارتباط بودند باید تست دهند؛ به همین دلیل عده‌ای از کارکنان معاونت امورزنان از جمله رئیس دفتر خانم ابتکار در حیاط منزل معاون امور زنان رئیس جمهور تست کرونا دادند.

این منبع آگاه با بیان اینکه خانم ابتکار در قرنطینه است و به زودی پیامی صادر می‌کند، افزود:امروز دو نفر به صورت ناشناس به منزل خانم ابتکار مراجعه کردند که کارت خبرنگاری نیز نداشتند و ما هم نمی‌دانیم آن‌ها که بودند؟

‏گفتنی است؛ برخی از رسانه‌ها مطرح کرده بودند خدمات پزشکی به صورت اختصاصی پس از ابتلای معصومه ابتکار (معاون زنان رییس جمهور) و خانواده اش به این ویروس انجام گرفته است و تعدادی از خبرنگاران پس از با خبرشدن از ارائه خدمات VIP به خانواده ابتکار به منزل وی مراجعه کرده بودند که بازداشت شدند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج