اخبار ویژه

کد خبر : 251805 تاریخ ثبت : 1398/12/8 23:22:10

بازارهای بوشهر علیه ویروس کرونا ضدعفونی شد

بازارهای بوشهر علیه ویروس کرونا ضدعفونی شدمدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهرگفت: در راستای مقابله با انتشار ویروس کرونا ادارات، خیابان‌های پر تردد، بازارهای ماهی فروشی و تره‌بار بوشهر ضدعفونی شد.

به گزارش آزادنما؛

عبدالله کردگار ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از همکاری مردم در رعایت موارد بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: یکی از راههای مهم مقابله با بیماری کرونا رعایت موارد بهداشتی به ویژه شستشوی دست‌ها با آب و صابون است.

وی با بیان اینکه بر اساس اعلام مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تاکنون موارد مثبت ویروس کرونا در بوشهر ثبت نشده است گفت: در راستای مقابله با این ویروس شهرداری بوشهر اقدامات مهمی در ضدعفونی ناوگان حمل و نقل شهری، معابر پرتردد کرده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر از شستشو و ضدعفونی کردن بازارهای ماهی فروشان و مرکز عرضه تره‌بار در مرکز شهر بوشهر خبر داد و بیان کرد: ضدعفونی بازار ماهی فروشان بوشهر برای پیشگیری از  انتشار ویروس کرونا مورد توجه قرار گرفته و در این راستا خیابان‌های پر تردد شهر بوشهر شستشو و ضدعفونی شده است.

کردگار با بیان اینکه شستشو و ضدعفونی استانداری، فرمانداری و دیگر ساختمان‌های ادارات دولتی در دستور کار قرار گرفته است افزود: در راستای مقابله با انتشار ویروس کرونا شستشو و ضدعفونی بوستان‌ها، فضاهای بازی کودکان و  تمامی مخازن جمع آوری زباله در شهر بوشهر انجام شده است.

وی، شستشوی ماشین آلات پرس حمل زباله‌های عفونی برای  جلوگیری از انتشار ویروس کرونا را از دیگر برنامه‌ها دانست و بیان کرد: نظارت و جمع آوری چادرهای مسافرتی در سواحل و نقاط  مختلف شهر بوشهر مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر گفت: در این راستا همه پاکبانان در دوره‌های آموزشی سلامت شرکت کرده‌اند و اکنون ویروس کرونا با همکاری مردم قابل کنترل است./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج