اخبار ویژه

کد خبر : 251803 تاریخ ثبت : 1398/12/8 23:06:55

برنامه‌های نکوداشت هفته بوشهر لغو شد

برنامه‌های نکوداشت هفته بوشهر لغو شدرئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر با اشاره به نامگذاری هفته منتهی به ۱۸ اسفند به عنوان هفته بوشهر گفت: هر ساله در این ایام برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شد که امسال به سبب شیوع ویروس کرونا این برنامه لغو شده است.

به گزارش آزادنما؛

احمد بارگاهی ظهر امروز در نشست با مسئولان شهرداری بوشهر با تاکید بر افزایش آگاهی مردم نسبت به ویروس کرونا از تخصیص تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر به توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بوشهر خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر برای آگاهی مردم در بخش‌های مختلف از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند گفت: هر ساله هفته منتهی به 18 اسفند به نام هفته بوشهر برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شود که امسال به سبب شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف، برنامه‌های دوازدهمین نکوداشت هفته بوشهرلغو می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه با مصوبه شورای شهر و تاکید شهردار ، تابلوهای تبلیغاتی هفته بوشهر برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تخصیص یافت، خاطرنشان کرد: بوشهر یکی از معدود استان‌هایی است که بیمار مبتلا به ویروس کرونا در آن مشاهده نشده است بر همین اساس، با پیشگیری از ورود این ویروس به شهر و رعایت مسائل بهداشتی می‌توانیم از شیوع آن در سطح شهر جلوگیری کنیم.

بارگاهی با بیان اینکه در حال رایزنی برای خرید و توزیع لوازم بهداشتی به صورت رایگان در میان شهروندان هستیم، گفت: فضای مجازی سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر به آدرس (bu.farhangi) توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا را اطلاع‌رسانی می‌کند و عموم شهروندان می‌توانند توصیه‌های بهداشتی را از این طریق دنبال کنند.

وی با تاکید بر اینکه ویروس کرونا با همکاری مردم و تلاش مسئولان شهر قابل کنترل است، تصریح کرد: رعایت توصیه‌های بهداشتی و حفظ آرامش، مهم‌ترین دستورالعمل‌هایی است که این روزها باید مورد توجه قرار بگیرد./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج