اخبار ویژه

کد خبر : 251802 تاریخ ثبت : 1398/12/8 23:05:38

فضای مصلی‌های جمعه استان بوشهر ضد عفونی شد

فضای مصلی‌های جمعه استان بوشهر ضد عفونی شدرئیس ستاد برگزاری نماز جمعه بوشهر گفت: در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا فضاهای مصلی نماز جمعه در تمامی شهرهای استان بوشهر مانند سرویس‌های بهداشتی و ورودی‌ها ضد عفونی شده است.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام نعمت‌الله رکنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مصلی‌های جمعه اندیشیده شده است اظهار داشت: در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا فضاهای مصلی نماز جمعه در تمامی شهرهای استان بوشهر مانند سرویس‌های بهداشتی، فرش و ورودی‌ها ضدعفونی شده است.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه بوشهر با تاکید بر رعایت نمازگزاران در پیشگیری از انتشار ویروس کرونا افزود: از نمازگزاران جمعه تقاضا می‌شود برای رعایت موارد بهداشتی  و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا با خود مهر و سجاده شخصی به همراه داشته باشند.

رکنی با تاکید بر جلوگیری از ورود بیماران تنفسی به مصلی‌های جمعه افزود:سالمندان، بیماران قلبی، تنفسی و دیگر بیماران، جمعه این هفته برای اقامه نماز جمعه به مصلی نیایند.

وی با بیان اینکه افراد مشکوک به بیماری کرونا به مراکز درمانی هدایت می‌شوند بیان کرد:  از ورود افراد دارای علائم ویروس کرونا به مصلی جمعه ممانعت و در این راستا زمان برگزاری مراسم نماز جمعه کوتاه می‌شود.

رکنی افزود:در ورودی‌های مصلی نماز جمعه  این هفته به جای کیسه‌های کفش، کیسه نایلونی یکبار مصرف در اختیار نمازگزاران قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد:  نماز جمعه این هفته در مرکز استان بوشهر به امامت حجت‌الاسلام حسین دشتی امام جمعه موقت بوشهر اقامه می‌شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج