اخبار ویژه

کد خبر : 251795 تاریخ ثبت : 1398/12/6 17:05:01

تست کرونای حریرچی مثبت اعلام شد

تست کرونای حریرچی مثبت اعلام شدرئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت ابتلای معاون کل وزارت بهداشت به ویروس کرونا را تایید کرد.

به گزارش آزادنما؛

کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت  در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: تست کرونای دکتر حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت که در چند روز گذشته در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور داشت، مثبت اعلام شد. 

حریر چی معاون کل وزیر بهداشت و دبیر ستاد مبارزه با ویروس کرونا در ویدئویی ابتلای خود به ویروس کرونا را تایید کرد.

حریرچی در این ویدئو گفت: من از دیروز تب داشتم، امروز جواب آزمایش من مثبت بود بنابراین از دیشب خودم را در محلی ایزوله کردم چند دقیقه پیش به من گفتند که تست نهایی  قطعی شده و درمان آغاز شده است.

او افزود: حال عمومی من خوب است، کمی احساس تب و کوفتگی  دارم که به زودی رفع خواهد شد. مطمئن باشید با تلاش خدمتگزاران شما در وزارت بهداشت به رهبری دکتر نمکی و به پشتیبانی دولت و ارکان نظام، حتما ظرف چند هفته آینده در مقابله با این ویروس پیروز خواهیم شد.

دبیر ستاد مبارزه با ویروس کرونا تاکید کرد: ما کرونا را شکست می‌دهیم، مراقب خودتان باشید. کرونا ویروس دموکراتی است و مسئول و غیر مسئول نمی‌شناسد؛ ما درمان موثر برای آن داریم. امید دارم ظرف چند روز آینده پس از برطرف شدن علائم دوباره برگردم و به همه آنچه گفته شد عمل خواهد شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج