اخبار ویژه

کد خبر : 251737 تاریخ ثبت : 1398/12/3 12:33:23

تأخیر چهار پرواز مسیر تهران-بوشهر و بالعکس به‌دلیل مه‌گرفتگی

تأخیر چهار پرواز مسیر تهران-بوشهر و بالعکس به‌دلیل مه‌گرفتگیمدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و مه غلیظ صبحگاهی و دید کم خلبان در فرودگاه بین‌المللی بوشهر چهار پرواز صبح روز شنبه شرکت‌های آسمان و ایران ایر در مسیر تهران به بوشهر و بالعکس با تأخیر روبرو شد.

به گزارش آزادنما؛

کمال دهقان منشادی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و مه غلیظ صبحگاهی و دید کم خلبان در فرودگاه بین‌المللی بوشهر چهار پرواز صبح روز شنبه شرکت‌های آسمان و ایران ایر در مسیر تهران به بوشهر و بالعکس با تأخیر روبرو شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر بیان کرد: به علت مه غلیظ و دید کمتر از استاندارد موردنیاز برای فرود هواپیما پروازهای مسیر تهران - بوشهر با تأخیر روبرو شدند.

وی افزود: بر این اساس پرواز شماره ۴۰۵ تهران - بوشهر شرکت هواپیمایی ایران ایر که باید ساعت۴۰: ۷در فرودگاه بین‌المللی بوشهر به زمین می‌نشست به دلیل شرایط جوی با یک ساعت تأخیر روبرو شد.

منشادی ادامه داد: همچنین پرواز شماره ۳۹۱۴ تهران - بوشهر شرکت هواپیمایی آسمان نیز که باید ساعت۵ :۸ در فرودگاه بین‌المللی بوشهر به زمین می‌نشست با ۳۵ دقیقه تأخیر روبرو است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: به همین دلیل پروازهای هواپیماهای شرکت‌های ایران ایر و آسمان از فرودگاه بوشهر به مقصد تهران نیز با تأخیر انجام خواهد شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج