اخبار ویژه

کد خبر : 251730 تاریخ ثبت : 1398/11/30 23:06:55

تنش در میتینگ تبلیغاتی افراشته/ سالن لیان قُرُق شد!

تنش در میتینگ تبلیغاتی افراشته/ سالن لیان قُرُق شد!امروز میتینگ سیاسی علی افراشته در سالن بزرگ لیان بوشهر برگزار شد و در آن مراسم وی پس از ایراد سخنرانی تبلیغاتی به برخی حواشی و مسائلی که پیرامونش مطرح است، پاسخ داد. البته این میتینگ سیاسی با تنش‌ و حاشیه‌های زیادی همراه شد.

به گزارش آزادنما؛ امروز میتینگ سیاسی علی افراشته در سالن بزرگ لیان بوشهر برگزار شد و در آن مراسم وی پس از ایراد سخنرانی تبلیغاتی به برخی حواشی و مسائلی که پیرامونش مطرح است، پاسخ داد.

افراشته گفت: برخی می‌گویند افراشته اصولگراست یا اصلاح‌طلب، نگاه من این است که جریان سیاسی باید در خدمت اندیشه باشد نه اینکه اندیشه در خدمت جریان سیاسی. استان با طرح این مسائل کوچک عقب خواهد ماند.

وی افزود: افراشته اصولگراست و سخت در اصولگرایی خود پایبند است، من اصولگرا هستم اما اصولگرای معتدل، با نگاه جذب حداکثری و دفع حداقلی.

معاون اسبق لاریجانی در مجلس عنوان کرد: قصد توضیح نداشتم اما فقط به برخی شبهه‌ها پاسخ می‌دهم، که نگویند افراشته دستش خالی است و نمی‌تواند دفاع کند. حاضرم در خصوص مسائل مطرح‌شده بعد از انتخابات چه انتخاب بشوم یا نشوم، در مناظره‌ای جهت پاسخگویی حاضر شوم تا ببینم کسی می‌تواند ادعاهای خود را ثابت کند یا خیر.

وی ادامه داد: می‌گویند فرزند من در انگلیس درس می‌خواند، اولاً که وی در انگلیس نیست و در کشور دیگری است. دوما تحصیل در خارج نه حسن است و نه عیب؛ پیامبر گفته است: درس بخوانید حتی اگر در چین باشد. این حدیث را 1400 سال پیش پیامبر فرموده است.

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم با مقایسه فرزندش با مقامات عالی‌رتبه و شهید چمران، خاطرنشان کرد: مگر آقای ولایتی مشاور ارشد مقام معظم رهبری در آمریکا تحصیل نکرده است؟ چرا حرفی می‌زنید که یک مقام استانی را زیر سؤال ببرید که درنتیجه آن یک نهاد یا شخص سیاسی و حاکمیتی را زیر سؤال برده باشید؟

وی ادامه داد: می‌توانید یک ایراد از افراشته بگیرید که وزیر علوم آقای دانشجو رفیقت بوده یا آقای رئیس‌جمهور به حرفت گوش می‌دهد و تو رفتی بچه‌ات را بورسیه کرده‌ای. خوب چه ایرادی دارد من از جیب مبارک، فرزندم را به خارج بفرستم؟!

معاون برکنار شده لاریجانی در پایان اذعان کرد: در همین استان سراغ دارم یک معلم معمولی که کلاس پنجم تدریس می‌کند فرزندش را به خارج فرستاده، یعنی من با چنین فردی هم مقایسه نشوم؟ چرا با این حرف‌ها ذهن جوانان را درگیر می‌کنید؟

ازجمله حواشی این مراسم برخوردهای تند با برخی حاضران بود طوری که گروه‌های حفاظتی و امنیتی در جای‌جای سالن و محیط بیرونی حتی در خیابان حضور داشتند. کار به‌جایی رسید که افراد به‌طور گزینشی وارد سالن می‌شدند و هرکسی اجازه ورود به سالن هنگام سخنرانی افراشته را پیدا نمی‌کرد.

پس‌ازاینکه برخی از افراد ازجمله خبرنگار آزادنما اجازه ورود به سالن را نیافت، سالن قرق شد و پس‌ازآن اجازه ورود هیچ‌کس داده نشد. علاوه بر این موضوع تیم امنیتی افراشته در حضور نزدیکان وی ازجمله نزدیکان میگلی نژاد برخورد تندی با خبرنگار آزادنما داشته و کار به درگیری فیزیکی کشیده می‌شود.

تنش ایجادشده به اینجا ختم نشد و تیم پرتعداد حفاظتی ستاد مشترک افراشته و میگلی نژاد با توهین به برخی از افراد مانع از حضور آن‌ها در سالن شدند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
آخرین اخبار
نظرسنجی
آیا از قالب سایت راضی هستید؟

- نتایج