اخبار ویژه

کد خبر : 251690 تاریخ ثبت : 1398/11/26 16:02:02
حجت ذوالفقاری

از ائتلاف اخلاقی تا ائتلاف سیاسی

از ائتلاف اخلاقی تا ائتلاف سیاسیمگر اهداف همگی آن ها انقلاب و نظام و کشور نیست؟ پس چرا زمینه و مقدمه حرکت آن ها بسوی این اهداف و آرمان ها و مجلس، سنگین نمودن کفه ترازوی اعمالی است که فردای قیامت آنچه را که درو کرده اند به دستان چپ ایشان خواهند داد.

به گزارش آزادنما؛ همه توجه داشته باشند كه «تخریب، فضای انتخابات را خراب می‌كند». شما از آن كسی كه به او علاقه‌مندید، دفاع كنید؛ هیچ مانعی ندارد؛ اما به آن كسی كه رقیب اوست، مطلقاً حمله نكنید؛ تخریب نكنید. این تخریب و این حرف‌زدن‌ها و اهانت كردن‌ها، نه حجیت دارد برای مستمعان، و نه جایز است؛ به خاطر اینكه فضا را خراب می‌كند.

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری (٨۴/۶/١٧) 

دین مبین اسلام، آبرو و حرمت مؤمن را بزرگ تر از کعبه و حتى قرآن  دانسته است و با آگاهى از چنین ارزشى، هیچ کس نباید به خود اجازه دهد به حریم آبروى دیگران تجاوز کند.

امروزه فضای مجازی تسهیلات و بستری را ایجاد کرده است که مسیر رسیدن به گناه را افزایش داده است. اعم از انواع تهمت ها، تخریب ها، غیبت ها و.... لذا در بحث  رقابت های انتخاباتی و سلامت انتخابات و اخلاق مداری ها با توجه به اینکه بارها مقام معظم رهبری گوشزدها و تذکرات فراوانی را به ما داده اند ولی آنچه را که در این فضا مشاهده می کنیم رواج بازار تهمت ها، تخریب ها، غیبت ها از سوی اطرافیان حامیان، نزدیکان و... کاندیداهایی می باشد که همگی با شعار انقلابی وارد معرکه شده اند و خود سوال می باشد که مگر اهداف همگی آن ها انقلاب و نظام و کشور نیست؟ پس چرا زمینه و مقدمه حرکت آن ها بسوی این اهداف و آرمان ها و مجلس، سنگین نمودن کفه ترازوی اعمالی است که فردای قیامت آنچه را که درو کرده اند به دستان چپ ایشان خواهند داد.
اگرشعار ما انقلابی است و فعالیت ارزشی ما دویدن در میدانی است که ولی امر آن را ترسیم می کند، من نمی دانم چرا پس داریم یک سره توی میدان های پراکنده ای می دویم که سرتاسر گناه است. 
قلبمان را اسیر بتکده ای نمودیم که بت های «حب»، «کینه»،  «کدورت»، «جاه» و « مقام» درون آن جولان می دهند. 
کدام فعالیت ها و تبلیغات ما در چارچوب نظرات این حکیم فرزانه انجام می شود؟ چه بسا انگشت اشاره ی این مرد خدا به سویی است و تلاش و حرکت ما به سویی دیگر، لذا با نگاهی گذرا در انتخابات استان، علی الخصوص شهرستان دشتستان چیزی که عیان است امروزه، ائتلاف اخلاق مداری ازسوی حامیان کاندیدا و ائتلاف سیاسی و انتخاباتی ازسوی خودِ کاندیدای محترم که حلقه ای گمشده است در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی (استان وشهرستان دشتستان)
این انتظارات و خواسته هایی که هیچوقت محقق نخواهد شد چرا چونکه از «من» ها فاصله نگرفته ایم
در انتخابات امروزه جهت نهادینه کردن ائتلاف های اخلاقی و سیاسی باید کپی از ائتلاف های ٨سال دفاع مقدس برداریم آنجایی که جهت رسیدن به خط مقدم، خط خودی و دشمن دست به دست می دادیم و قمقمه ها را خالی از آب می کردیم تا در مسیر رسیدن به ارزش‌هایمان همرنگ و یکدل باشیم.

الاایحال انتخابات مجلس یازدهم نیاز به ائتلاف اخلاقی و سیاسی دارد و جهت رسیدن به مجلسی انقلابی اراده ای ابراهیم وار و بت شکنی که بتکده قلبمان را تخریب کند داریم.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج