اخبار ویژه

کد خبر : 251676 تاریخ ثبت : 1398/11/26 12:19:35

لیست نهایی‌ کاندیداهای شورای ائتلاف در انتخابات مجلس استان بوشهر اعلام شد

لیست نهایی‌ کاندیداهای شورای ائتلاف در انتخابات مجلس استان بوشهر اعلام شدلیست نهایی کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر شامل ۹ کاندیدا در حوزه‌های ۴گانه انتخابات استان اعلام شد.

به گزارش آزادنما؛

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر در بیانیه‌ دوم خود لیست نهایی کاندیداها در 4 حوزه‌ انتخابیه این استان برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

در بیانیه دوم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر آمده است:

«ان الله لا یغیر ما بقوم حتى یغیروا ما بانفسهم»

سلام و برکات الهی هدیه به شما مردم بزرگ و انقلابی استان دلیرپرور بوشهر

شما شیر زنان  و سلحشور مردانی که برای ترقی این آب و خاک و گسترش و بالندگی فرهنگ پویای خود عزمتان جزم است تا در دوم اسفندماه با حضور حداکثری  به پای صندوق‌های رأی، بار دیگر شور و شعور انقلابی خود را به منصه ظهور برسانید و برای ترسیم فردای بهترِ فرزندان این دیار حماسی، نماینده اصلح انقلابی را به مجلس بفرستید.

شما بزرگ اندیشان و خداباوران می‌دانید که برای توفیق در انتخاباتی چنین حساس، مهم‌ترین عنصر و قوی‌ترین عامل داشتن روحیه ایثار و از خود گذشتگی است.

ایثاری‌از جنس ایثار بازماندگان شهیدان گلگون کفن انقلاب و 8 سال دفاع مقدس و مریدان آنها که راه حق بینی و از خودگذشتگی را برای تحفق اهداف بلند انقلاب اسلامی و استیفای حقوق مردم انقلابی، پیش گرفته‌اند و در این راه، پیشرو همگان می‌شوند.

بسیار مفتخریم به اطلاع شما امت انقلابی برسانیم که در جریان تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم، 4 نفر از فرزندان رشید این استان شهیدپرور،  که از هر جهت واجد ویژگی‌های نمایندگی مجلس شورای اسلامی هستند، از کاندیداتوری مجلس منصرف شده و ضمن دعوت همگان به‌ویژه هوادارانشان برای شرکت آگاهانه و پرشور در انتخابات، به‌نفع کاندیداهای جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی،  کنار رفته و  و خود و طرفدارانشان، به نامزدهای معرفی شده از سوی شورای ائتلاف  رای خواهند داد.

اسامی کاندیداهای انصرافی

فاطمه باصولی از حوزه دشتستان، اصغر جعفری از حوزه بوشهر،گناوه و دیلم، عبدالستار عبدی ازحوزه دیر، کنگان، جم وعسلویه و سیدمهدی موسوی‌زاده از حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه کاندیداهای هستند که انصراف داده‌اند.

ضمن قدردانی از کاندیداها که همگی از جوانان اندیشه‌ورز و انقلابی و صاحبان توان و معتقد به خرد جمعی و کار گروهی‌اند و از اندیشه و توان آنها باید به نفع جامعه انقلابی و آینده‌سازی استان و میهن عزیزمان استفاده کرد دیگر کاندیداها را به عمل به‌روش خداپسندانه آنان فرامی‌خوانم تا زمینه را برای انتخاباتی قوی، انقلابی و موفق مهیا سازیم.

لیست نهایی کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان بوشهر

عبدالکریم جمیری و حسین حیدری در حوزه  انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، محمدرضا دهقان‌فرد، ابراهیم رضایی، غلامرضا مختاری و ایرج مزارعی در حوزه انتخابیه دشتستان، علی زینبی و غلامحسین کرمی، علی زینبی و غلامحسین کرمی از حوزه  انتخابیه دشتی و تنگستان و شیخ موسی احمدی از حوزه  انتخابیه  کنگان دیر، جم و عسلویه کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان بوشهر هستند./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج