اخبار ویژه

کد خبر : 251674 تاریخ ثبت : 1398/11/25 12:15:36

اسامی‌ نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر اعلام شد

اسامی‌ نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر اعلام شداسامی نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر از طریق فرمانداری‌ها اعلام شد.

به گزارش آزادنما؛

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه آینده 2 اسفند همزمان با سراسر کشور در 720 شعبه اخذ برای برای انتخاب 4 نماینده در استان بوشهر برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور اندیشیده شده به‌گونه‌ای که  از 720 شعبه رای‌گیری  501 شعبه اصلی و 219 شعبه سیار برای 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر تعیین شده است.

مجید خورشیدی با بیان اینکه 101  کاندیدا در 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر تأیید صلاحیت نهایی شدند تصریح کرد: از این تعداد 34کاندیدا برای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، 23 داوطلب برای حوزه انتخابیه دشتستان، 23 نامزد در حوزه دشتی و تنگستان و 21 نفر در حوزه انتخابیه دیر، کنگان، عسلویه و جم  تأیید صلاحیت نهایی شدند.

وی  با اشاره به اینکه در انتخابات مجلس یازدهم  در استان بوشهر 783 هزار نفر حق رای دارند افزود: از این تعداد 420 هزار نفر آقا و 363 هزار نفر خانم و 37 هزار و 659 نفر رای اولی هستند.

اسامی قطعی و نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده در 4 حوزه انتخابیه  استان بوشهر به شرح ذیل اعلام شد:

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم   

1- کورش امیری

2- حسین امیریان

3- اسکندر بهروزی

4- افراز بهزادزاده

5-اشکان پرتو

6- اصغر جعفری

7-علی جمالی

8-  عبدالکریم جمیری

9- محمدرضا جوهری

10- حسین حیدری

11- ضرغام حیدریه

12- خیرالله دشمن زیاری

13- سعید شعبانی

14- مسعود شیرافکن

15- مصیب زارع اصل

16-مهدی صادقیان

17-علی صداقت

18- منوچهری طاهری

19-خلیل عبدالهی

20-حسین لعیان

21- حسین کریمی

22- فاضل کریمی

23- صغری کشفی

24- هدایت‌الله مجیدی

25-رضا محمودی

26-داریوش مستی

27- رضا معمار

28 - منصور نظری سفتجانی

29- غلامرضا هوایی

30- محمدامین وارث

4 نفر در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم انصراف دادند.

حوزه انتخابیه  دشتستان  

1- علی احمدزاده

2- زینت احمدی‌زاده

3- علی آذربان

4- عباس اسدی

5- ابراهیم افسر دیر

6- فاطمه باصولی

7- محسن بنافی

8- سید حبیب الله بحرالعلوم

9-مریم پاسالار

10- سیدحسین جعفری

11-محمد رضا دهقانفرد

12-محمد راهنما

13-سلیمه رستمی

14-علی رحیمی

15- ابراهیم رضایی

16- غلامرضا زیارتی

17-غلامرضا مختاری

18-اصغر صفرپور

19-عبدالرسول مرادی

20- ایرج مزارعی

21-مرتضی نیک‌جو

22- بهنام هنری

23- اسماعیل یاسینی

حوزه انتخابیه  دشتی و تنگستان

1- علی افراشته

2- حسن بارانی

3-صفدر جعفری نژاد

4-نورالله جمالی

5- علی اکبر خورموجی

6-عبدالصمد دولاح

7- محدثه دولاح

8- احسان رزمی نیا

9-عبدالحسین زارعی

10-غلامعلی زارعی

11- علی زینبی

12-عبدالکریم سعیدی

13-عنایت شاکر

14- فرامرز صیادی

15- ریحانه قاسمی

16-علیرضا قائدی حقیقی

17- ماشالله قطب الدین

18-مهدی قلندری

19-غلامحسین کرمی

20- غلامعلی موثق

21- سید امید رضا موسوی

22- عبدالله نجفی اصل

در این حوزه یک نفر انصراف داد

حوزه کنگان دیر، جم و عسلویه   

1- حجت الاسلام موسی احمدی

2- فرهاد اسدی

3- سکینه الماسی

4-احمد بادام فیروز

5- خاتون بحرانی

6-عسکر جلالیان

7- سید حسین حسینی

8-  امین دراهکی

9- عباس رضوی

10-مرضیه دهقانی

11-محمد روشن

12-علی زارعی

13-عبدالستار عبدی

14-سید عطاالله علوی

15-محمد رضا فیروزی

16-محمد کارگر

17- احمد کمالی مطلق

18-مهین مطری‌زاده

19- سید ابوالحسن موسوی

20-سید مهدی موسوی‌زاده

21- بهمنیار واحدی‌پور

 

تسنیم

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه
    آخرین اخبار
    نظرسنجی
    آیا از قالب سایت راضی هستید؟

    - نتایج