اخبار ویژه

کد خبر : 251662 تاریخ ثبت : 1398/11/23 11:59:35

تبلیغات کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در بوشهر آغاز شد

تبلیغات کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در بوشهر آغاز شدرئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از آغاز تبلیغات کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر خبرداد.

به گزارش آزادنما؛

مجید خورشیدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۰۱ نفر از داوطلبانی که تایید صلاحیت شده‌اند از صبح امروز تبلیغات خود را در چهار حوزه انتخابیه آغاز کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر افزود: از این تعداد ۳۴ نفر در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، ۲۳ نفر در حوزه دشتستان، ۲۳ نفر در حوزه دشتی و تنگستان و ۲۱ نفر در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه هستند.

وی بیان کرد: تبلیغات باید در چارچوب قانون باشد و معدوم یا مخدوش کردن آثار تبلیغاتی دیگر نامزدها، استفاده از امکانات و بودجه دولتی، درج مطالب کذب و خلاف واقع در نشریات و رسانه‌ها و اعلام اسامی از طریق صدا و سیما ممنوع است.

خورشیدی افزود: تبلیغات در فضای مجازی نیز توسط ناظران و ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی رصد می‌شود و با موارد تخلف برخورد خواهد شد.

وی تاکید کرد: ساعت ۸ صبح اول اسفند مهلت تبلیغات به پایان می‌رسد و پنجشنبه سکوت تبلیغاتی برای ورود به ایستگاه نهایی رقابت در روز جمعه و حضور مردم پای صندوق های رای خواهد بود.

به گزارش فارس، استان بوشهر ۴ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج