اخبار ویژه

کد خبر : 251634 تاریخ ثبت : 1398/11/20 08:36:59

تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده استان بوشهر به ۱۰۰ نفر افزایش یافت

تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده استان بوشهر به ۱۰۰ نفر افزایش یافتصلاحیت ۲ داوطلب دیگر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر تایید شد و تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده استان بوشهر به ۱۰۰ نفر افزایش یافت.

به گزارش آزادنما؛

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استان بوشهر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای انتخاباتی پرشور و حماسی در استان تدارک دیده است اظهار داشت: در این راستا  زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات در 2 اسفندماه فراهم شده است.

خسرو دهقانی  تمسک به قانون، بی‌طرفی، رقابت سالم کاندیداها، سلامت و مشارکت حداکثری را محورهای مهم انتخابات عنوان کرد و گفت: آنچه که اهمیت بسیاری در این انتخابات دارد مشارکت حداکثری است که مورد تاکید دلسوزان جامعه است.

وی از افزایش تعداد کاندیداهای انتخاباتی در استان خبر داد و بیان کرد: شورای نگهبان صلاحیت یک داوطلب انتخابات مجلس یازدهم در حوزه دشتستان و یک داوطلب دیگر در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه را تایید کرد.

دهقانی با بیان اینکه 84 نفر رد صلاحیت شده‌اند افزود: با تایید 2 داوطلب دیگر از سوی شورای نگهبان مجموع داوطلبان تایید صلاحیت شده در چهار حوزه انتخابیه استان به 100 نفر و تعداد داوطلبان رد صلاحیت شده به 84 نفر رسید.

وی افزود: اسامی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 23 بهمن اعلام رسمی می‌شود و تبلیغات نامزدها از 24 بهمن‌ماه به مدت یک هفته انجام می‌گیرد.

استان بوشهر دارای 4 حوزه انتخابیه و 4 کرسی در مجلس شورای اسلامی است./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج