اخبار ویژه

کد خبر : 251619 تاریخ ثبت : 1398/11/19 09:34:41

حذف نام شهرستان دیر از عوارض آلایندگی

حذف نام شهرستان دیر از عوارض آلایندگیمام جمعه بندر دیر گفت: استاندار بوشهر در مورد شهرستان دیر از عوارض آلایندگی وزارت نفت و یا کاهش سهم این شهرستان اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بندر دیر با اشاره به حذف نام شهرستان دیر از عوارض آلایندگی وزارت نفت و یا کاهش سهم این شهرستان، اظهار داشت: انتظار ما این است که استاندار بوشهر در سفر روزهای آینده خود به شهرستان دیر برای افتتاح برخی پروژه‌های دهه فجر، راجع به مسئله عوارض آلایندگی نیز پیام بشارت به مردم شهرستان داده و این دغدغه مهم را برطرف کنند.

امام جمعه بندر دیر با اشاره به صبوری مردم دیر، عنوان کرد: مردم این دیار با وجود مشکلاتی که دارند به ویژه صیادان عزیز که بعد از گذشت چند ماه هنوز مشکل سهمیه بندی سوخت آنها حل نشده است، تاکنون اقدام دشمن شادکن انجام نداده‌اند.

وی تأکید کرد: مردم شهرستان دیر مشکلات را تحمل می‌کنند ما تبعیض را تحمل نخواهند کرد و تصمیم سازان و تصمیم گیرندگان در مسئله حق آلایندگی شهرستان دیر تجدید نظر کنند.

حسینی به سفر رئیس قوه قضائیه به استان بوشهر اشاره کرد و گفت: امیدواریم این سفر منجر به حل مشکلات حوزه قضائی در استان و شهرستان و برخورد جدی تر با عناصر فاسد در دستگاه قضا شود.

وی با بیان اینکه درباره پرونده‌های زمین خواری آرا خوبی در شهرستان صادر می‌شود اما در مرکز استان حکم به تبرئه می‌دهند، یادآور شد: باید در افراد این شعب تجدیدنظر شود و افرادی که زد و بندی دارند و مردم را به نظام اسلامی بی‌اعتماد و بدبین می‌کنند باید با آنها برخورد قاطع صورت گیرد.

خطیب جمعه دیر خواستار حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و افزود: در این روز برای دفاع از نظام اسلامی و حمایت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابراز نفرت از قاتلان او و خلق حماسه جاویدان دیگری در تاریخ این شهرستان به صحنه خواهیم آمد.

وی در رابطه با انتخابات دوم اسفندماه گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب عقب نشینی دشمن و حضور کمرنگ ما موجب امیدواری دشمن می‌شود، بنابراین یکدیگر را به حضور پای صندوق انتخابات و انتخاب افراد شایسته دعوت کنیم.

حسینی عنوان کرد: مرگ معامله قرن قبل از مرگ ترامپ خواهد بود و روحیه مقاومت روز به روز در منطقه بیشتر گسترش پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج