اخبار ویژه

کد خبر : 251611 تاریخ ثبت : 1398/11/19 09:19:15
آیت‌الله رئیسی:

نقش مردم بوشهر در ایستادگی مقابل انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها مثال‌زدنی است

نقش مردم بوشهر در ایستادگی مقابل انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها مثال‌زدنی استرئیس قوه قضائیه گفت: نقش مردم استان بوشهر در ایستادگی مقابل انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها مثال زدنی است و خانواده سخت‌کوش استان برای مردم کشور ما به عنوان چهره های مقاوم و با صلابت معرفی شده‌اند.

به گزارش آزادنما؛

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در بدو ورود به فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر از اصیل‌ترین استان‌های کشور است که در تاریخ خود خدمات بزرگی را به استقلال و امنیت کشور داشته است.

رئیس قوه قضائیه افزود: مردم استان بوشهر در ایستادگی مقابل انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها نقش مثال‌زدنی است و خانواده سخت کوش استان و خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان این استان برای مردم کشور ما به عنوان چهره های مقاوم و مردم با صلابت معرفی شده‌اند.

وی افزود: دیدار با مدیران این استان در شورای اداری و نشست با مسؤولین و همکاران قضائیه و سازمان های وابسته به قوه قضائیه از برنامه های این سفر است؛ 17 گروه در مرکز استان و شهرستان‌ها مسؤول بررسی و مشکلات و عملکرد  واحدهای مربوطه در دستگاه قضایی و سازمان‌های وابسته هستند که در بخش پایانی سفر در جلسه‌ای که با مسؤولان استان خواهیم داشت مروری بر مسائل و مشکلات خواهد شد و به میزانی که شود در استان  و آن میزان که در استان که امکانش نباشد در مرکز تصمیم گیری می شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج