اخبار ویژه

کد خبر : 251604 تاریخ ثبت : 1398/11/15 19:09:59

بیانیه بازیکنان و مربیان پارس جنوبی: مقابل سایپا بازی نمی‌کنیم

بیانیه بازیکنان و مربیان پارس جنوبی: مقابل سایپا بازی نمی‌کنیمبازیکنان و مربیان تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعلام کردند در دیدار با سایپا حاضر نخواهند شد.

به گزارش آزادنما؛

در پی اتفافات اخیر در باشگاه پارس جنوبی و استعفای مدیرعامل و سرپرست تیم، اعضای تیم فوتبال پارس جنوبی جم بیانیه ای به طور مشترک صادر کردند.

در این بیانیه خطاب به هواداران پارس آمده است: «ما بازیکنان، کادر فنی، پزشکی و تدارکات پارس جنوبی جم در یک سال اخیر ، علی رغم عدم انجام تعهدات و وعده های داده شده به امید حفظ و ارتقا جایگاه تیم فوتبال پارس جنوبی جم و با امید به خوشحال کردن شما عزیزان همراه و کنار مردم شهر جم بودیم.

با تخصیص بودجه اخیر به باشگاه پارس جنوبی جم انتظار تسریع در پرداخت ها و ایجاد انگیزه در بازی شش امتیازی مقابل سایپا را داشتیم تا بتوانیم دوباره باعث شادی شما شویم. متاسفانه در کمال ناباوری اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از واریز بودجه مصوبه به این باشگاه به بهانه های گوناگون امتناع می ورزد این درحالیست که هردو سهمیه استان بوشهر درلیگ برتردر شرایط سختی بسر می برند و نیاز به وفاق استانی دارند

از همین رو ما بازیکنان ، کادرفنی ، پزشکی تدارکات بعداز استعفا مدیرعامل موقت و سرپرست باشگاه به نشانه اعتراض برای احقاق حق خودمان و هواداران دلسوز و متعصب باشگاه بزرگ پارس جنوبی جم از ادامه تمرینات خودداری کرده و در دیدار پیش روی مقابل سایپا حاضر نخواهیم شد تا شاید تلنگری باشد برای مسئولانی که برای نشاط اجتماعی و همدلی خانواده بزرگ ورزش در آستانه دهه مبارک فجر ارزشی قایل نیستند.»

به گزارش خبرنگار مهر، طبق برنامه تیم فوتبال پارس جنوبی باید روز جمعه این هفته در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر در تهران به مصاف تیم سایپا برود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج