اخبار ویژه

کد خبر : 251600 تاریخ ثبت : 1398/11/15 19:06:44

درگیری بر سر مواد مخدر در عسلویه/ یک نفر به قتل رسید

درگیری بر سر مواد مخدر در عسلویه/ یک نفر به قتل رسیدفرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مرد ۲۶ ساله‌ای که در حین انتقال مواد مخدر با همدستش درگیر و وی را به قتل رسانده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش آزادنما؛

سردار خلیل واعظی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صبح ۱۲ بهمن وجود یک جسد در اطراف شهر «عسلویه» به پلیس گزارش شد.

وی ادامه داد: با حضور کارشناسان پلیس آگاهی مشخص شد جسد متعلق به زنی چهل ساله است که چند روز از مرگش می‌گذرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: وجود آثار خون، نحوه مرگ و مستندات دیگر باعث شد کارآگاهان پلیس فرضیه قتل مقتول را در دستور کار قرار داده و مسیر تحقیقات را بر روی شناسایی هویت قاتل متمرکز کنند.

وی اظهار داشت: با شناسایی هویت مقتول مشخص شد ساکن یکی از شهرستان‌های استان «هرمزگان» بوده که حدود ۱۰ روز قبل از خانه خارج شد و دیگر برنگشته است.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: با جمع‌آوری مستندات لازم فردی ۲۶ ساله به هویت «ع» اهل شهری در استان فارس و ساکن شهر محل سکونت مقتول شناسایی و روز گذشته دستگیر شد.

وی بیان کرد: متهم به قتل پس از دستگیری و مواجهه با مدارک پلیس به بزه ارتکابی اعتراف کرد. متهم در توضیح چگونگی قتل گفت: جهت انتقال و فروش ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه مقتوله به سمت عسلویه حرکت کردیم، در جاده فرودگاه عسلویه به علت اختلاف خودرو را متوقف کردم پس از خارج کردن سوئیچ، همدستم را پیاده و با زدن چند ضربه چاقو وی را به قتل رسانده و جسد را مخفی کردم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: تحقیقات در این خصوص ادامه دارد./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج