اخبار ویژه

کد خبر : 251599 تاریخ ثبت : 1398/11/15 19:06:04

علی پروین: پرسپولیس دربی را می‌برد

علی پروین: پرسپولیس دربی را می‌بردپیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: به نظرم پرسپولیس بازی دربی را پیروز می‌شود، اما نتیجه دیدار را پیش بینی نمی‌کنم.

به گزارش آزادنما؛

علی پروین پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بازی روز پنج شنبه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: من بار‌ها گفتم که دربی ۳ امتیاز بیشتر ندارد، اما امیدوارم این دیدار یک بازی خوب و جوانمردانه باشد. از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم که توهین به داور و تیم استقلال نکنند. به هر حال هر تیمی که بهتر بازی کند این دیدار را پیروز می‌شود.  

پروین درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی دربی تهران بیان کرد: من فکر می‌کنم که تیم پرسپولیس دربی را پیروز شود، اما نمی‌توانم نتیجه بازی را پیش بینی کنم.

پروین درباره اینکه استقلالی‌ها معتقدند که نبود شیخ دیاباته باعث خوشحالی پرسپولیسی‌ها شده است، گفت: به نظرم نبود یک بازیکن در نتیجه دربی  تاثیر ندارد. تیم پرسپولیس علاوه بر اینکه در صدر جدول حضور دارد از لحاظ روحی و روانی هم در شرایط خوبی به سر می‌برد. به هر حال پرسپولیس قصد دارد صدرجدول حفظ کند به همین علت این تیم هم تلاش خود را می‌کند تا دربی را پیروز شود و  فکر می‌کنم این تیم برنده این بازی  خواهد شد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه گل پرسپولیس در دربی پایتخت را چه بازیکنی می‌زند، گفت: من نمی‌توانم حدس بزنم و از این پیش بینی‌ها هم نمی‌کنم.  

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج