اخبار ویژه

کد خبر : 251582 تاریخ ثبت : 1398/11/14 18:48:10

راهکار غیر ورزشی فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال

مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاش هستند به هر طریق ممکن زمینه حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی را فراهم کنند.

به گزارش آزادنما؛

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان این روز‌ها تنها گزینه باقی مانده مدیران فدراسیون فوتبال برای جانشینی مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال کشورمان محسوب می‌شود و تاکنون مذاکرات زیادی در این زمینه انجام شده که البته به دلیل درگیری زرد پوشان دیار نصف جهان در کورس قهرمانی لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا تاکنون به نتیجه قطعی نرسیده است.

راهکار غیر ورزشی فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال

درحالیکه اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان در جلسه روز گذشته شان مخالفت صریح خود با حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی فوتبال کشورمان را اعلام و درخواست کرده اند تمام تمرکز او روی موفقیت این تیم باشد، اما همچنان حیدر بهاروند و همکارانش در فدراسیون فوتبال به دنبال جلب نظر اصفهانی‌ها هستند.

شنیده می‌شود فدراسیون ضمن بهره مندی از ارتباط برخی اعضای اصفهانی این مجموعه برای گرفتن پاسخ مثبت از سپاهانی ها، در تلاش است در مذاکره با مدیران ارشد غیر ورزشی مرتبط با مجموعه این باشگاه در نهایت رضایت سپاهان را برای جدایی قلعه نویی جلب کند.

حتی بحث‌های زیادی درباره حضور همزمان قلعه نویی در تیم ملی و سپاهان مطرح شده است و باید دید در نهایت سرنوشت نیمکت سرمربیگری تیم ملی با وجود گذشت حدود ۳ ماه از جدایی ویلموتس بلژیکی به چه سرانجامی می‌رسد./باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج