اخبار ویژه

کد خبر : 251576 تاریخ ثبت : 1398/11/14 18:40:36
با تأیید یک داوطلب دیگر؛

تعداد داوطلبان تأیید صلاحیت شده استان بوشهر به ۹۸ نفر رسید

تعداد داوطلبان تأیید صلاحیت شده استان بوشهر به ۹۸ نفر رسیدسرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: با تأیید یک داوطلب دیگر در حوزه دشتی و تنگستان تعداد داوطلبان تأیید صلاحیت شده استان بوشهر به ۹۸ نفر رسید.

به گزارش آزادنما؛

خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با تأیید یک داوطلب دیگر در حوزه دشتی و تنگستان مجموع داوطلبان تأیید صلاحیت شده در این حوزه به ۲۱ نفر رسید و تعداد داوطلبان رد صلاحیت شده نیز در این حوزه به ۱۵ نفر رسید.

دهقانی افزود: با احتساب این تغییرات از ۱۸۴ داوطلبی که صلاحیت آن‌ها در شورای نگهبان مورد رسیدگی قرارگرفته، مجموع داوطلبین تابید صلاحیت شده در چهار حوزه انتخابیه استان به ۹۸ نفر و مجموع داوطلبین رد صلاحیت شده نیز به ۸۶ نفر رسید. وی یادآور شد: بر اساس تبصره ۳ ماده واحده قانون لزوم رسیدگی دقیق به شکایات داوطلبین رد صلاحیت شده در انتخابات مصوب ۲۲ آبان ۱۳۷۸ مجمع تشخیص مصلحت نظام، آن دسته از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که طبق نظریه هیئت اجرایی، هیئت نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، «تأیید صلاحیت» شده، ولی صلاحیت آنان توسط شورای نگهبان تأیید نشده است، چنانچه نسبت به عدم‌تأیید صلاحیت خود اعتراض دارند، می‌توانند درخواست رسیدگی مجدد خود را شخصاً به همراه دلایل و مدارک معتبر تا روز دوشنبه ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ به شورای نگهبان ارائه کنند.

سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: رسیدگی به درخواست داوطلبان مذکور از ۱۵ بهمن تا ۲۱ بهمن انجام خواهد شد و روز ۲۲ بهمن اسامی قطعی داوطلبان اعلام و روز ۲۳ بهمن توسط هیئت‌های اجرایی مراکز حوزه انتخابیه آگهی خواهد شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج