اخبار ویژه

کد خبر : 251570 تاریخ ثبت : 1398/11/14 18:36:53

سرپرست پارس جنوبی هم استعفا کرد/ چراغی: از داخل استان سنگ اندازی می‌کنند

سرپرست پارس جنوبی هم استعفا کرد/ چراغی: از داخل استان سنگ اندازی می‌کنندسرپرست تیم پارس جنوبی جم گفت: نمی دانم چرا با این باشگاه و هواداران محجوبش لج و لجبازی می کنند، وزارت نفت پول واریز کرده اما از داخل استان سنگ اندازی می‌کنند.

به گزارش آزادنما؛

ایوب چراغی که سال‌هاست در کنار پارس جنوبی حضور داشته دلیل استعفایش را احقاق حق هواداران پارس جنوبی می‌داند و در این زمینه اظهار داشت: نمی دانم چرا با این باشگاه و هواداران محجوبش لج و لجبازی می‌کنند. پارس جنوبی جم هویت پیدا کرده و متاسفانه عده‌ای به شخصیت و عرق هواداران مانوس پیدا کرده با پارس جنوبی جم بی‌توجه هستند و تسویه حساب‌های خودشان را سر این تیم و هوادارانش پیاده می‌کنند.

چراغی ضمن ابراز دلخوری از اتفاقات این فصل، عنوان کرد: واقعا نمی‌دانم چه بگویم که دردی از هواداران پارس جنوبی بکاهد اما متاسفانه شخصیت پارس جنوبی و هوادارانش را با حاشیه خدشه‌دار کرده‌اند. حالا هم که وزارت نفت پول واریز کرده از داخل استان سنگ اندازی می‌کنند. تاکی باید به بازیکنان وعده فردا را بدهیم و از جیب هزینه کنیم؟ آقایان این صورت را آنقدر با سیلی سرخ نگه داشتیم که خون انداخته است!

سرپرست پارس جنوبی با تایید استعفایش گفت: من هم مانند آقای مرادی استعفا دادم تا بیشتر از این شرمنده هواداران و بازیکنان و کادرفنی آقای افاضلی که به حق شبانه روز برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند، نشویم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج