اخبار ویژه

کد خبر : 251564 تاریخ ثبت : 1398/11/14 10:19:08

زاکانی: نیاز به تغییر داریم/ مشکلات کشور صرفاً به همت جوانان مؤمن انقلابی حل می‌شود

زاکانی: نیاز به تغییر داریم/ مشکلات کشور صرفاً به همت جوانان مؤمن انقلابی حل می‌شودنماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل کشور امروز کشور به دست من و شما و به همت جوانان مؤمن انقلابی حل می‌شود گفت: وظیفه داریم در خدمت مردم باشیم، باید حضور حداکثری پای صندوق داشته باشیم و به جوانان انقلابی توجه کنیم تا مجلس پاک و قوی تشکیل شود.

به گزارش آزادنما؛

علیرضا زاکانی شب گذشته در همایش مردمی بیانیه گام دوم  انقلاب اسلامی در مسجد فاطمه زهرا (س) برازجان اظهار داشت: انقلاب اسلامی در سالگرد خودش پیام‌ها و نویدهای جدی را می‌دهد و  پس از ۴١ سال در آستانه تغییر و تحول و آستانه فتح و ظفر قرار گرفته است.

نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به گذشته افتخار می‌کنیم و از عیوب آن عبرت می‌گیریم گفت: ایران رشد کرده است و با افتخار این مسیر را طی کردیم و ماحصل آن تغییر موازنه قدرت در جهان است.

وی با بیان اینکه امروز  از ایران به عنوان ابر قدرت یاد می‌شود و جنگ امروز جنگ اراده‌ها است افزود: اینکه ما حرف خود را در جهان می‌زنیم پس ابرقدرت هستیم، در منطقه کدام کشور سر خود را بالا نگه داشته و اراده خود را تحمیل می‌کند؟ 

زاکانی بیان داشت: دشمن نتوانست ایران را به عراق و سوریه و لبنان تبدیل کند، خط مقاومت و سیدالشهدای مقاومت سردار سلیمانی نگذاشت آمریکا و هم‌پیمانانش به هدف خود برسند و در داخل کشور هم راهی که طی کردیم راه پرافتخاری است، این ۴۱ سال مقاومت، سرافرازی، پیشرفت و معنویت بود.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نسبت به مسیر گذشته و افتخارات کسب شده می‌بالیم و وقتی مشکلات را نگاه می‌کنیم همه یک ویژگی دارند که عدم تمسک به اسلام و عدم تبعیت از رهبری و عدم توجه به خدمت به مردم است، هر جا از رهبری تبعیت کردیم به موفقیت رسیدیم و هرگاه مسؤولان با نگاه خدمت به مردم حرکت کردند به پیروزی رسیدیم. 

زاکانی تاکید کرد: افرادی باید مسؤولیت بگیرند که به اسلام پایبند باشند، ولایت مدار بوده و شایسته خدمت به مردم باشند، مشکل امکانات نداریم، مشکل در بخش کارگزاری است؛ رهبری انقلاب طی ۴۱ سال گذشته به گونه‌ای عمل کرده است که دشمنان را متعجب ساخته و چه در زمان امام و چه در زمان رهبری این وضعیت را شاهد هستیم و این کشتی را طوری حرکت داده که اسیر تلاطم نشده و به پیشرفت نیز رسیده است.

 نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غیرانقلابی‌ها درد مردم را نمی‌دانند و فقط به دنبال تأمین منافع خود هستند گفت: گرفتار مافیای پنهان در کشور هستیم که شامل بیگانه‌پرستان، دنیاپرستان و قدرت پرستان هستند که هر کاری را انجام می‌دهند مثل بختک روی این نظام افتاده‌اند و باید خودمان را تکان دهیم و جبران متفاوت کنیم اما امروز در مقطع حساسی هستیم و مطمئنیم که تغییر خوبی اتفاق خواهد افتاد.

زاکانی گفت: سه گروه در کشور وجود دارد که شامل انقلابیون، غیرانقلابی‌ها و ضدانقلاب است؛ ضدانقلاب دنبال این است که مهره‌های مدنظر خود را از صندوق رأی درآورد، خطر غیرانقلابی‌ها از ضد انقلابی‌ها بدتر است؛ مسؤولی که عامدانه تصمیم غلط می‌گیرد از مشکلات اصلی کشور است.

وی با تاکید بر اینکه نیاز به تغییر داریم گفت: جریان انقلاب باید با تمام وجود وارد صحنه شود و به غیرانقلابی نه بگوید نیروی انقلابی به نصرت الهی باور دارد ولی ضد انقلاب خدا را باور ندارد و به کدخدا متوسل می‌شود، همچنان به آمریکا باور دارند و اعتقاد دارند ارتباط ما با آمریکا بهتر می‌شود و نیز دنبال مذاکره با آمریکا هستند. 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای گفتند یا ترامپ تحریم را برمی‌دارد یا رییس‌جمهور استعفا می‌دهد و می‌رود، نه، الان وقت کار است و وقت فرار نیست، مجلس آینده یقه شما را خواهد گرفت.

زاکانی با بیان اینکه انقلابیون مردم‌سالاری را به صورت کامل باور دارند گفت: مسؤولان حق ندارند به مردم فخرفروشی کنند، یکی از مشکلات اصلی ما کاخ نشینی مسؤولان و ‌کوخ‌نشینی مردم است. 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس در آستانه تغییر است اظهار داشت: باید ببینیم بیانیه گام دوم از ما چه می‌خواهد، رهبر معظم انقلاب مجدداً بر استفاده از ظرفیت جوانان مؤمن انقلابی تاکید کردند.

وی تاکید کرد: اگر مجلس قوی، گام دومی، ضد فساد و خدمت‌رسانی به مردم داشته باشیم مشکلات ما حل می‌شود؛ مجلس کنونی اصلاً مجلس نیست، ما مجلسی که مجلس باشد نداریم، مجلس ما یک طرفه است و برخی نمایندگان به جای منافع مردم دنبال منافع خود هستند.

زاکانی با بیان اینکه مشکل کشور امروز کشور به دست من و شما و به همت جوانان مؤمن انقلابی حل می‌شود گفت: وظیفه داریم در خدمت مردم باشیم، باید حضور حداکثری پای صندوق داشته باشیم و به جوانان انقلابی توجه کنیم تا مجلس پاک و قوی تشکیل شود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج