اخبار ویژه

کد خبر : 251553 تاریخ ثبت : 1398/11/13 10:24:00

پخش زنده حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: برای اولین بار و در یک عملیات ویژه رسانه‌ای، حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر بصورت زنده پخش می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

سید حسین ناظر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای اولین بار و در یک عملیات ویژه رسانه‌ای، حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر بصورت زنده پخش می‌شود.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این خبر و اشاره به ضرورت بیش از پیش انعکاس حضور حماسی و انقلابی مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از همه شهرستانهای استان بوشهر گفت: روز دوم اسفند و در یک عملیات ویژه رسانه‌ای روند برگزاری انتخابات از 15 نقطه و از همه شهرستانهای استان بوشهر بصورت زنده از صدا و سیما پخش می‌شود.

وی افزود: علاوه بر مرکز شهرستانها، در بوشهر نیز پنج نقطه انتخاب و مردم همیشه در صحنه و انقلابی بصورت زنده و مستقیم در جریان برگزاری انتخابات قرار می‌گیرند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود 50 هزار دقیقه برنامه مرتبط با انتخابات و افتخارات ملی در چهل و یک سال انقلاب اسلامی گفت: از این میزان پخش برنامه 27 هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، 20 هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه مکتوب تصویری، سه هزار دقیقه در حوزه‌های خبر، فضای مجازی و شعر و موسیقی در گستره استانی، ملی و فراملی انعکاس می‌یابد.

رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی در استان بوشهر افزود: این فعالیتهای رسانه‌ای حاصل پشتوانه فکری بیش از 50 پرسشگر و افکار سنج اجتماعی، هیئت‌های اندیشه ورز دانشگاهی و حوزوی، سازمانهای مردم نهاد و ستادها و هیئت‌های اجرایی، نظارتی، بازرسی و قضایی استان بوشهر است./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج