اخبار ویژه

کد خبر : 251550 تاریخ ثبت : 1398/11/13 10:14:19

شرور مسلح سابقه‌دار در دشتستان دستگیر شد

شرور مسلح سابقه‌دار در دشتستان دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری متهم سابقه‌دار و شرور مسلح تحت تعقیب دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

سرهنگ فرهاد آراوند در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: در پی اقدامات شرارت‌آمیز فردی با 11 فقره سابقه کیفری در سطح شهرستان دشتستان و به‌خصوص شهرهای آب‌پخش و شبانکاره و پیگیری شورای تأمین شهرستان و صدور دستور قضایی مبنی بر دستگیری وی، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی برای دستگیری نام‌برده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان، گفت: با اشراف اطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی دشتستان و چندین ماه رصد و تعقیب و مراقبت، در نهایت شرور مسلح متواری به همراه هم‌دست وی در سحرگاه روز جمعه 11 بهمن ماه 98 در تور اطلاعاتی و عملیاتی مأموران پلیس آگاهی گرفتار و دستگیر شدند.

وی بیان کرد: دستگیری این شرور مسلح رضایت‌مندی اهالی شهرهای آب‌پخش و شبانکاره را به‌دنبال داشته و افرادی که از متهم فوق‌الذکر شکایتی دارند، از طریق مراجع قضائی و پلیس آگاهی می‌توانند پیگیر شکایات خود باشند.

آراوند بیان کرد: با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی برخورد قاطع با اخلال‌گران در نظم و امنیت عمومی در دستور کار قرار دارد و  از شهروندان  تقاضا داریم در این مسیر همکاری و همراهی لازم را با مجموعه انتظامی داشته باشند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج