اخبار ویژه

کد خبر : 251546 تاریخ ثبت : 1398/11/12 17:27:03

ترکیب شورای انتخاب ائتلاف نیروهای انقلاب نهایی شد+اسامی

ترکیب شورای انتخاب ائتلاف نیروهای انقلاب نهایی شد+اسامیسخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از ترکیب شورای انتخاب ائتلاف نهایی خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از گام های طی شده در شورای ائتلاف در جهت رسیدن به فهرست 30 نفره شهر تهران خبر داد.

محسن پیرهادی گفت: طی جلساتی که از ماه ها پیش در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با حضور چهره ها و نمایندگان احزاب و تشکل های انقلابی برگزار شد، ساز و کار سه لایه ای برای گزینش کاندیداها به تصویب رسید. در گام اول با پیشنهاد احزاب، فهرست 159 نفره ای از نامزدها انتخاب شد که در رسانه ها بازتاب یافت.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همچنین تصریح کرد: در گام دوم، مجمع بزرگ 8000 نفره ای از نمایندگان تمام محلات تهران و احزاب و تشکل های انقلابی شهر تهران تشکیل شد که در قالب یک نظرسنجی الکترونیک، دو ماموریت اصلی داشت. اولا آن که از میان 159 نامزد پیشنهادی 90 نفر برگزیند و ثانیا، از میان گزینه های داوری، 10 چهره شاخص انقلابی را به عنوان اعضای شورای انتخاب تعیین کند که این ده نفر با چهره های دیگری که از پیش توسط شورا انتخاب گردیده اند، هیات انتخاب مرحله سوم را تشکیل دهند و نهایتا در مرحله سوم، این شورا، از میان 90 نفر، 30 نفر نهایی را انتخاب کند.

به گزارش فارس، در رای گیری مجمع که دیروز به پایان رسید، این ده نفر به شرح زیر انتخاب شدند: 

حجت الاسلام و المسلمین عالی

یاسر جبرائیلی

حجت الاسلام و المسلمین قاسمیان

حجت الاسلام و المسلمین مصلحی

نادر طالب زاده

منوچهر متکی

حجت الاسلام و المسلمین بی آزار تهرانی

کامران دانشجو

معصومه آباد

رضا روستا آزاد

لازم به ذکر است که ترکیب نهایی کمیته داوری یا همان شورای انتخاب، شامل این ده نفر و چهره های دیگری از خود شورای ائتلاف است که کاندیدای انتخابات نباشند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج