اخبار ویژه

کد خبر : 251498 تاریخ ثبت : 1398/11/7 10:52:28

بسته‌های حمایتی توسط سپاه بوشهر در سیستان و بلوچستان توزیع شد

بسته‌های حمایتی توسط سپاه بوشهر در سیستان و بلوچستان توزیع شدجانشین فرمانده سپاه شهرستان بوشهر گفت: بیش از ۱۴۰۰ خانوار روستایی سیستان و بلوچستان که دچار خسارت شده شناسایی و بسته‌های حمایتی شامل مواد غذایی، وسایل بهداشتی و وسایل خانگی تحویل آنان شد.

به گزارش آزادنما؛

سرهنگ امید بازدار  صبح امروز در نشست با بسیجیان بوشهری با تاکید بر اینکه خدمت‌رسانی به محرومان سرلوحه برنامه‌های سپاه است اظهار داشت: محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نقاط کم‌برخوردار از رسالت سپاه و بسیج است که در این راستا طرح‌های محرومیت‌زدایی اجرا می‌شود.

وی به سیل سیستان و بلوچستان پرداخت و با اشاره به رسیدگی به حادثه‌دیدگان به‌ویژه محرومان روستایی افزود: سپاه و بسیج خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان را وظیفه خود می‌داند و از همان ابتدای این حادثه در منطقه حضوری فعال دارد.

بازدار با اشاره به اینکه با وقوع سیل در سیستان و بلوچستان سپاه شهرستان بوشهر سعی کرده با جمع‌آوری کمک‌های مردمی تنها گره کوچکی از مشکلات مردم این استان را برطرف کند خاطرنشان کرد: بیش از 1400 خانوار در روستاهای شهر زرآباد  این استان که دچار خسارت شده شناسایی و در همین هفته بسته حمایتی که شامل مواد غذایی، وسایل بهداشتی و وسایل خانگی است تحویل آن عزیزان می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون 3000 بسته غذایی و بهداشتی بین سیل‌زدگان سیستان و بلوچستانی توسط سپاه بوشهر توزیع شده است خاطرنشان کرد: در این راستا 430 گونی برنج توسط گروه جهادی شهید احمدی جوان به استعداد 23 نفر با همکاری گروه جهادی امام رضا(ع) در بین مردم سیل‌زده روستاهای شهر زرآباد سیستان و بلوچستان توزیع کرده‌اند.

جانشین سپاه شهرستان بوشهر بیان کرد: طبق سفارش برخی از خیران چند بسته حمایتی شامل مواد غذایی، وسایل بهداشتی و اسباب بازی نیز تهیه کرده و در روستای چراغ آباد از توابع شهر زرآباد این استان سیل‌زده توزیع شد.

بازدار ضمن قدردانی از همکاری مردم که در این حرکت جهادی سپاه را یاری کرده‌اند، تاکید کرد: این اقلام اهدایی، توسط مردم، بسیجیان، شهردار منطقه 2 بهمنی، حراست شرکت عمران عالیشهر، حراست شرکت نفت بوشهر، مدیریت معدن شیرینه، مدیریت شرکت بسته‌بندی تنگسیر و دیگر مسئولان تهیه شده است.

وی به اهم فعالیت‌های سپاه در این منطقه اشاره و گفت: توزیع اقلام بین مردم 14 روستای زرآباد، ویزیت رایگان و ارزیابی میزان آسیب وارده به روستاها که با همکاری گروه جهادی امام رضا(ع) از اهم فعالیت‌های سپاه در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان است./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج