اخبار ویژه

کد خبر : 251496 تاریخ ثبت : 1398/11/7 10:51:08

پنجمین یادواره شهدای بوشهر ۹ بهمن‌ماه برگزار می‌شود

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با بیان اینکه تاکنون ۴۰ یادواره شهید در شهرستان بوشهر برگزار شده است گفت: پنجمین یادواره شهدای کوی تنگک دوم بوشهر ۹ بهمن‌ماه در مسجد امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

سرهنگ غلامرضا شهابی صبح امروز در جلسه برگزاری یادواره شهدای شهر بوشهر با تاکید بر ترویج ایثار و شهادت و نقش مهم این فرهنگ در مقابله با ترفندهای دشمنان اظهار داشت: برگزاری این چنین مراسماتی و حضور مردم و جوانان ایران اسلامی در آن، باعث افزایش معنویت و تقویت روحیه ایثارگری، انقلابی‌گری و جهادی در بین عموم مردم و منفورتر شدن دشمنان اسلام و انقلاب می‌شود.

فرمانده سپاه بوشهر برگزاری یادواره‌های شهدا را سبب ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه بسیجی و جهادی در بین جوانان دانست و تصریح کرد: فرهنگ شهادت فرهنگ اخلاق، ایثار، شجاعت، از دشمن نهراسیدن و پیروی از خط ولایت‌فقیه است.

وی بیان کرد: به برکت انقلاب، نظام اسلامی و خون شهیدان و جوانان پاک باخته‌ای که حاضر هستند تا آخرین نفس برای حفظ این نظام بجنگند و شهید شوند، دارای عزت و افتخار هستیم.

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه اگر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار نمی‌توانند به کشور ما حمله کنند، از برکت خون شهداست، افزود: هنوز هم دشمنان از شهدا می‌ترسند و فرهنگ شهادت، عاشورا و انتظار که نظام را در برابر این همه هجمه آنها بیمه کرده است.

وی با اشاره به اینکه باید فداکاری‌های شهدا را را در جامعه به خوبی بیان کنیم، گفت: باید ایثارگری‌ها، عمل، ایثار و فداکاری شهدا را به نسل جوان که تشنه حق و حقیقت است منتقل شود.

شهابی با تاکید بر اینکه اگر امروز نفس می‌کشیم و عزت داریم به برکت خون شهیدان است، خاطرنشان کرد: به کوری چشم دشمنان اسلام و قرآن جوانان ما راه شهدا را با قدرت ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه نام و شجاعت شهدای ایران اسلامی، پشت دشمنان را می‌لرزاند، گفت: امروزه هیبت و قدرتی که نیروهای مسلح ما دارند به برکت خون شهداست.

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه سعی کرده‌ایم یادواره شهدا را به خوبی و در خور شان برگزار کنیم، تصریح کرد: تا به حال 40 یادواره شهید در شهرستان بوشهر برگزار شده است.

شهابی از برگزاری پنجمین یادواره شهدای کوی تنگک دوم بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: پنجمین یادواره شهدای کوی تنگک دوم روز چهارشنبه 9 بهمن‌ماه در مسجد امام صادق(ع) بوشهر با روایتگری ناخدا تکاور امیر دهقانی و سخنرانی معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر برگزار می‌شود./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج