اخبار ویژه

کد خبر : 251481 تاریخ ثبت : 1398/11/6 19:22:25

۳۴ هزار تن کالای اساسی در بندر بوشهر تخلیه شد

۳۴ هزار تن کالای اساسی در بندر بوشهر تخلیه شدمدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر با اشاره به تامین کالای اساسی گفت: در این راستا تاکنون ۳ کشتی حامل کالای اساسی در اسکله بندر بوشهر به‌ظرفیت ۳۴ هزار تن برنج تخلیه شد.

به گزارش آزادنما؛

سید محمد هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، از ورود کشتی حامل کالای اساسی به اسکله بندر بوشهر خبر داد و اظهار داشت:  کشتی‌های حامل کالای اساسی پس از شش سال وارد بندر بوشهر شد که تخلیه این محموله‌های تجاری رونق خاصی به بندر داده است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال کشتی‌های تجاری متعددی برای تخلیه کالاهای اساسی در اسکله بندر بوشهر پهلو می‌گیرد گفت: در 2 ماه گذشته سه کشتی تجاری حامل کالای اساسی وارد بندر بوشهر شده است.

هاشمی با بیان اینکه نخستین کشتی حامل کالای اساسی به ظرفیت 10 هزار تن برنج آذرماه در بندر بوشهر پهلو گرفت افزود: پس از تخلیه محموله 10  هزار تنی برنج در اسکله بندر بوشهر به نقاط مختلف ارسال و  برای توزیع با قیمت مصوب ذخیرهسازی شد.

مدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر با اشاره به اینکه دومین کشتی حامل کالای اساسی در دیماه در بوشهر تخلیه شد خاطرنشان کرد: دومین کشتی حامل کالای اساسی به ظرفیت 15 هزار تن برنج در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفت و در مدت کوتاهی تخلیه و به نقاط مختلف بارگیری شد.

وی از پهلوگیری سومین کشتی حامل کالای اساسی در بندر بوشهر خبر داد و بیان کرد: سومین کشتی به ظرفیت 9 هزار تن برنج  وارد اسکله تجاری بوشهر و محموله آن تخلیه شد.

هاشمی افزود: در مجموع تاکنون 3 کشتی محموله برنج با ظرفیت 34 هزار تن وارد اسکله تجاری بندر بوشهر و تخلیه شده است.

مدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر با تأکید به اینکه کالاهای مورد نیاز و اساسی مردم در انبارها، ذخیره‌سازی شده است خاطرنشان کرد: هیچ نگرانی در تأمین کالاهای اساسی بر اساس قیمت مصوب در استان بوشهر وجود ندارد و تمام اجناس اساسی در حال توزیع است.

وی بیان کرد: در این راستا برنج، شکر و دیگر کالاهای اساسی ویژه ایام تعطیلات نوروز ذخیره‌سازی شده که در آستانه عید نوروز با قیمت مصوب از طریق مراکز فروش در شهرهای مختلف استان بوشهر عرضه می‌شود./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج