اخبار ویژه

کد خبر : 251467 تاریخ ثبت : 1398/11/6 12:20:45

وضعیت زیرساخت‌های رسانه‌ای در استان بوشهر تقویت می‌شود

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی گفت: وضعیت زیرساخت‌های رسانه‌ای در استان بوشهر تقویت می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

رضا علیدادی صبح یکشنبه در مراسم امضای تفاهم صداوسیما با استانداری بوشهر اظهار داشت: موقعیت استان بوشهر در همجواری با خلیج فارس و کشورهای حاشیه جنوبی این آبراه مهم، قابل توجه است.

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی اضافه کرد: استان بوشهر از نظر اقتصادی و فرهنگی از جایگاه ممتازی در کشور برخوردار است و برای ارتقای وضعیت موجود باید زیرساخت‌های رسانه‌ای تقویت شود.

علیدادی افزود: تفاهم‌نامه مشترک رسانه ملی و استانداری بوشهر در مدت سه سال اجرا می‌شود و بر اساس آن در این مدت پوشش تلویزیونی رسانه در دو بستر دیجیتال در استان صددرصد می‌شود و با تأمین یک واحد سیار تلویزیونی رویدادهای مهم استان در شرایط خاص به سرعت و دقت بیشتر منعکس می‌شود.

وی با اشاره به این‌که حلقه‌ها و زنجیره‌های زیرساختی سازمان گسترده و پیچیده است، گفت: صداوسیمای مرکز بوشهر از نظر زیرساختی وضعیت خوبی دارد و از تیم رسانه‌ای فنی، حرفه‌ای، جوان و بااستعداد برخوردار است.

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی در خصوص تأمین زیرساخت‌های کلان رسانه ملی هم گفت: طبق برنامه مدون پنج ساله، این زیرساخت‌ها با وجود کمبودهای مالی در حال توسعه است و بخشی از آن‌ها در آینده نزدیک بهره‌برداری می‌شود.

تفاهم‌نامه همکاری مشترک ۲۲۰ میلیارد ریالی میان معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و استانداری بوشهر برای توسعه زیرساخت‌های فنی صداوسیمای مرکز استان به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس این تفاهم‌نامه که امروز به امضای معاون توسعه و فناوری سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و استاندار بوشهر رسید در مدت سه سال خرید یک واحد سیار تلویزیونی ۶ دوربینی HD پوشش صد درصدی دیجیتال استان با تأمین فرستنده‌های متوسط و کم‌قدرت، سیگنال‌رسانی حوزه ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای شبکه استانی، تأمین سرورهای مجازی‌سازی خدمات سازمانی و بازسازی زیرساخت‌های ساختمان و تأسیسات ایستگاه پرقدرت رادیویی محقق می‌شود./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج