اخبار ویژه

کد خبر : 251466 تاریخ ثبت : 1398/11/6 12:19:49
رئیس جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب بوشهر:

بنای جبهه ائتلاف بر صداقت، شفافیت و عدم پنهان کاری است

بنای جبهه ائتلاف بر صداقت، شفافیت و عدم پنهان کاری استرئیس جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: بنای جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان، از بدو شکل گیری تا آخرین دم کار، بر صداقت، شفافیت و عدم پنهان کاری بوده است و خواهد بود.

به گزارش آزادنما؛

سید محمد هاشمی فرد در گفتگو با  گام خبر اظهار داشت: بنای جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان، از بدو شکل گیری تا آخرین دم کار، بر صداقت، شفافیت و عدم پنهان کاری بوده است و خواهد بود.

رئیس جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر درباره کیفیت کار این شورا گفت: جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر، همواره صداقت، شفافیت و عدم پنهان کاری در برابر مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و از هر نوع بد اخلاقی در این زمینه دامن خود را مبرّا داشته و همگان را بدین مسیر که حسن توجه و اعتماد عمومی را در پی داشته، فراخوانده است؛ دلیل اعتماد عمومی موجود در جامعه و بین اهل فن، همین خصلت در اندیشه، رأی و عمل بوده است و این رویه درستی، کنش ها و واکنش های ما را در مسیر انتخابات را نشان خواهد داد.

وی بیان داشت: من در اینجا از همه اهالی رسانه، اندیشمندان، صاحبان رای و نظر و سیاست و کیاست و در یک کلام، قاطبه دلسوزان انقلاب و نظام در استان را  به یاری می طلبم، تا ما را در ایجاد همدلی و وحدت روز افزون یاری کنند و کسانی را که به ناحق در باره این امر مهم، یعنی «وحدت » چیزی به زبان می آورند و زمینه سازاختلاف می شوند، به راه بهتر که همدلی است، راهنمایی نمایند. 

هاشمی فرد با بیان اینکه اکنون با عبور از مراحل مختلف کار، در مرحله نظرسنجی هستیم گفت: هرگاه نتیجه نظرسنجی ها کامل و همه شرایط میدانی دیگر، فراهم شد، موضوع را با مردم آگاه استان در میان می گذاریم تا برای تشکیل یک مجلس انقلابی و کارآمد و انتخاب نمایندگان شایسته به میدان بیایند و حماسه حضور حداکثری خود را مجدداً رقم بزنند.

رئیس جبهه ائتلاف نیرو.های انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه قطعا انجام کارهای مبتنی بر روش های مردم پسندِ اخلاقگرا، مورد توجه همگان خواهد بود افزود: نظرسنجی علمی، یکی از همین راههاست که نگاه مردم را به کار ما معطوف خواهد کرد. 

وی بیان داشت: اکنون که همه نگاهها به سوی جبهه ائتلاف متمایل است، علی رغم همه اختلاف سلیقه ها و برداشت های متفاوت جزئی که گاه در گوشه ای از کار دیده می شود و لازمه کار است، مانند همه عمر این تشکّل، تمام سعی و همّت ما معطوف به این واقعیت و حقیقت است که، مباحث فنی و کارشناسی مبتنی بر رضایت خداوند علیم، مصالح عمومی و حقانیت انقلاب اسلامی، شاکله نهایی کار را ساماندهی کند تا ائتلاف به نفع امت در نتیحه کار ما حاصل شود.

هاشمی فرد ادامه داد: عزم ما این بوده و خواهد بود که در این استان برای همیشه، ائتلاف به نفع من را به ائتلاف به نفع مردم بدل کنیم و نیز ذائقه عموم انقلابیون را احترام کنیم و شرایط را برای رشد انگیزه مردم و نشاط در کنش سیاسی آنها فراهم آوریم.

رئیس جبهه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: برخی از افراد، ائتلاف را می پذیرند اما آن را به نفع خود رمزگشایی می کنند، این چیزی جز بد اخلاقی و خودخواهی سیاسی از یک سو و خود زنی سیاسی از سوی دیگر، نیست؛ این تشکل ائتلاف به نفع عموم را ائتلاف می داند و هرچه با این نام و جز این محتوی را بداخلاقی سیاسی به حساب می آورد، پس سعی این جبهه بر شفافیت، در ابراز دیدگاه، صداقت در بیان و گفتار و عدم پنهانکاری در هر تصمیم نتیجه مند بوده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج