اخبار ویژه

کد خبر : 251440 تاریخ ثبت : 1398/11/5 12:48:05
مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر:

استان بوشهر ۶۰ قهرمان ملی و بین‌المللی دارد

استان بوشهر ۶۰ قهرمان ملی و بین‌المللی داردمدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: استان بوشهر حدود ۶۰ قهرمان ملی و بین‌المللی دارد.

به گزارش آزادنما؛

احمد بهروزیان فر صبح شنبه در آئین تجلیل از بانوی تیرانداز بوشهری که موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ شد با گرامیداشت ایام فاطمیه اظهار داشت: اکنون ورزشکاران استان بوشهر در ۴۰ رشته ورزشی عضو تیم‌های ملی هستند و به موفقیت‌های گوناگونی در میادین ملی و بین‌المللی دست‌یافته‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر هم حمایت ویژه‌ای از ورزشکاران را مورد تأکید قرارداد و بیان کرد: ورزشکاران استان بوشهر در عرصه‌های مختلف به افتخارات بسیار خوبی دست‌یافته‌اند و شاهد درخشش آن‌ها در عرصه‌های ملی و بین‌المللی هستیم.

احمد بهروزیان فر با اشاره به کسب سهمیه المپیک توسط فاطمه کرم زاده قهرمان بوشهری تیم ملی تیراندازی افزود: راه‌یابی این ورزشکار به مسابقات المپیک ۲۰۲۰ ژاپن برای کشور و استان بوشهر افتخار است چرا که در تاریخ استان، برای نخستین بار یک ورزشکار به مسابقات المپیک راه می‌یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تأکید کرد: انتظار می‌رود فاطمه کرم زاده در مسابقات المپیک به موفقیت لازم دست یابد تا پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در جهان به اهتزاز درآید.

پیشرفت با امکانات محدود

رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر نیز با بیان اینکه فاطمه کرم زاده تیرانداز بوشهری موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن شد افزود: این تیرانداز شایسته بوشهری در چند سال اخیر با حضور در رقابت‌های بین‌المللی موفق به کسب مقام‌های ارزشمندی شده است.

حجت الله نوری با بیان اینکه کرم زاده با امکانات محدود موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن شد خاطرنشان کرد: ورزش تیراندازی به سبب تجهیزات و امکانات ورزشی آن رشته هزینه‌بر و گرانی است که نیاز به حمایت ویژه مالی دارد.

رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر با تأکید بر توجه ویژه به این رشته پرطرفدار در استان بوشهر از حمایت استاندار بوشهر در تأمین تجهیزات لازم این رشته و حمایت از فاطمه کرم زاده قدردانی کرد و افزود: ساخت سالن تیراندازی در بوشهر می‌تواند تحول چشمگیری در این رشته و موفقیت ورزشکاران بیش از پیش فراهم کند./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج