اخبار ویژه

کد خبر : 251424 تاریخ ثبت : 1398/11/5 09:48:22

کمک هزینه 700 میلیون ریالی پارس جنوبی به اولین ورزشکار المپیکی استان

کمک هزینه 700 میلیون ریالی پارس جنوبی به اولین ورزشکار المپیکی استانرئیس هیات تیراندازی استان بوشهر از کمک مبلغ ٧٠٠ میلیون ریالی پارس جنوبی به فاطمه کرم زاده اولین ورزشکار بوشهری که موفق به کسب سهمیه المپیک برای کشور شده است خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

حجت الله نوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در بوشهر از کمک مبلغ ٧٠٠ میلیون ریالی پارس جنوبی به فاطمه کرم زاده اولین ورزشکار  بوشهری که موفق به کسب سهمیه المپیک برای کشور شده است خبر داد و اظهار داشت: طی نشستی که با سید پیروز موسوی مدیرعامل پرتلاش منطقه ویژه پارس صورت گرفت ضمن تشریح وضعیت و ارائه گزارش فعالیتهای هیات تیراندازی استان بوشهر، به بیان برخی مشکلات هیات در تامین بخشی از هزینه‌های تنها بانوی تیرانداز بوشهری عضو تیم ملّی پرداختیم.

رییس هیات تیراندازی استان بوشهر در این نشست مهندس موسوی ضمن قدردانی از تلاش‌های خانم کرم زاده در افتخارآفرینی برای استان و کشور مبلغ ٧٠٠ میلیون ریال جهت کمک هزینه تهیه بخشی از امکانات ورزشی مورد نیاز این ورزشکار اختصاص داد.

وی ضمن قدردانی از نگاه ویژه مهندس موسوی به ورزش استان بوشهر افزود: بدون تردید این مشارکت صنعت نفت و پارس جنوبی می‌تواند به عنوان یک اتفاق بزرگ کمک شایانی به حضور پرقدرت و رقابت برابر ورزشکار بوشهری با سایر رقیبان خارجی نماید.

نوری افزود: با توجه به محدودیت های مالی هیات تیراندازی استان بوشهر، همراهی منطقه ویژه پارس با این هیات و ورزشکاران افتخارآفرین قابل تقدیر است.

رییس هیات تیراندازی استان بوشهر از اهتمام مسؤولین استانی خصوصا مدیرکل و مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به حوزه ورزش قدردانی کرد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج